Outlet
PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET
  • PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET

PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET

Maszyno-hafciarka PFAFF PERFORMANCE ICON OUTLET

Szczegóły

11 344,50 zł w tym VAT

Cena regularna: 22 689,00 zł -50%

Darmowa dostawa od 250 zł.
Serwis door-to-door

Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Outletu.

Oferowana tutaj maszyna jest maszyną powystawową, stan maszyny jest idealny, maszyna NIE POSIADA wszystkich akcesoriów dostępnych w nowej maszynie, stąd okazyjna cena. Jeśli jesteś zainteresowany dokompletowaniem stopek skontaktuj się z naszym doradcą.

PFAFF PERFORMANCE ICON to ultranowoczesna maszyna do szycia z pełną automatyką. Maszyna ma 522 zaprogramowanych ściegów, wbudowany port WiFi i dwa gniazda USB.

Ultranowoczesna, komputerowa maszyna do szycia PFAFF PERFORMANCE ICON to najbardziej zaawansowana maszyna z rodziny Pfaff Creative.

Maszyna ma wbudowany port WiFi, dzięki temu pozwala na dostęp do automatycznych aktualizacji i narzędzi mySewnet™.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co pozwala na łączenie się z aplikacjami mySewnet™, łatwe aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż powiększającej się biblioteki wspaniałych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne i pozwala na łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie kolorów i inne. mySewnet™ Cloud - bezpłatne konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu bezpłatnych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny, a także bezpłatne projekty i wzory haftów i wiele więcej…

Bezpośrednio w pamięci maszyny jest ponad 100 filmów instruktażowych i rozbudowana pomoc.

Maszyna jest wyposażona w innowacyjny podwójny transport PFAFF® original IDT™ System, więc świetnie poradzi sobie z bardzo grubymi, oraz bardzo delikatnymi tkaninami. PFAFF® original IDT™ System Opatentowany przez PFAFF system podwójnego transportu, łączący zalety dolnego transportu ząbkowego i dodatkowej stopy kroczącej. Dzięki PFAFF® original IDT™ System maszyna równo prowadzi materiał, gwarantując precyzję i idealne szwy na wszystkich rodzajach materiałów.

Maszyna świetnie radzi sobie z szyciem tkanin powlekanych, skór, futer, dzianin, weluru, jedwabiu czy tiulu. Szyty materiał nie ucieka spod stopki, nie marszczy się i nie ściąga, gwarantując idealne rezultaty niezależnie od rodzaju szytego materiału.


Wbudowany w pełni automatyczny nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i sam przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami dekoracyjnymi Maszyna Pfaff Performance Icon ma 781 programów ściegowych. Wśród nich ściegi do pikowania, ściegi krzyżykowe, satynowe, ornamentowe i dekoracyjne - o maksymalnej szerokości do 9 mm oraz 3 rodzaje, niezwykle dekoracyjnych, ściegów wstążkowych.

Stopka Sensormatic pozwala na obszywanie dziurek wprost pod wymiar guzika.

Szpulki do tego modelu są o 30% większe niż klasyczne, co pozwala na dłuższe szycie bez konieczności ponownego ich nawinięcia.


Creative Signature ™ Programy szycia

Zestaw funkcji pozwalający na łatwe edytowanie zaprogramowanych ściegów. Do personalizowania funkcji szycia posłużą: funkcja taperowania ściegów – czyli wykańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod odpowiednim kątem. Taperowanie pozwala na bardzo estetyczne zakańczanie i łączenie szerokich ściegów dekoracyjnych. Taperować możemy zarówno początek i koniec dowolnego ściegu.

Program Patchwork – czyli możliwość zapamiętania używanej długości ściegu i powtarzania jej – dla ściegów prostych i dekoracyjnych. Funkcja pozwala osiągnąć równe stebnowanie na pachworkowych projektach.

Funkcja Single Stitch – pozwala na zaprogramowanie dokładnej liczby niemal dowolnego obracania i łączenia ze sobą ściegów dekoracyjnych. Możemy układać ściegi bok do boku lub koniec do końca.

Pozycjonowanie ściegów (Stitch Positioning) – możemy z łatwością przesuwać ściegi w prawo i w lewo i łatwo układać jeden ścieg obok drugiego.

Gęstość ściegu (Stitch Density) – gęstość każdego ściegu możemy zmniejszać i zwiększać nie zmieniając długości ściegu.

Stitch Creator - maszyna Pfaff pozwala na edytowanie wbudowanych ściegów – możemy zmieniać szerokość i gęstość ściegów, dostosowując je do naszych potrzeb. Funkcja Stitch Creator pozwala na tworzenie i zapisywanie w pamięci maszyny własnych projektów ściegów.

Funkcja FIX - bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem - automatyczny, programowalny rygiel.

Czujnik kończącej się/zerwanej nitki - maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.

ShapeCreator – kształty ze ściegów dekoracyjnych. Funkcja ShapeCreator daje zupełnie nowe możliwości łączenia ściegów dekoracyjnych. Narzędzie pozwala na tworzenie wielokątnych, kalejdoskopowych połączeń ściegów.

 

Maszyna do szycia Pfaff Performance Icon - ma bardzo duże pole powierzchni pracy 310 mm po prawej  stronie igły i aż 140 mm wysokości. Wielkość pola pracy w połączeniu z precyzyjnym oświetleniem gwarantują komfortowe szycie.

Dzięki wbudowanemu teleskopowemu prowadnikowi nici, na maszynie Pfaff możemy szyć używając dużych szpuli nici. Maszyna ma też wygodny podnośnik kolanowy - stosowany w przemysłowych maszynach do szycia.

Podwójna, wysuwana szufladka na akcesoria pozwala na utrzymanie stopek, szpulek i innych dodatków w nienagannym porządku. 

Maszyna ma menu w języku angielskim.

Cechy produktu

Rodzaj maszyny
Komputerowa
Regulacja prędkości szycia
Tak
Liczba ściegów
522
Regulacja szerokość ściegu
do 9 mm
Obszywanie dziurki
Automatyczne
Programowanie sciegów
Tak
Lustrzane odbicie
Tak
Automatyczne ryglowanie
Tak
Regulacja docisku stopki
Tak
Nawlekacz igły
Automatyczny
Obcinacz nitek
Automatyczny
Rodzaj chwytacza
Rotacyjny
Rodzaj oświetlenia
Oświetlenie LED
Rodzaj uruchomienia maszyny
Przycisk start/stop i pedał nożny
System igieł
130/705 H
Czujnik zerwanej nitki
Tak

Mogą Ci się spodobać