Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Hafciarki

Liczba produktów: 12

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

.Hafciarki przemysłowe i domowe maszyny hafciarskie pozwalają na dekorowanie ubrań, tekstyliów, czapek czy obuwia.

Raj Szycia ma swojej ofercie nowoczesne hafciarki komputerowe oraz maszyno-hafciarki, dzięki którym można bez problemu wyhaftować wielokolorowy wzór, korzystając z tych dostępnych w pamięci maszyny lub samodzielnie zaprojektowany haft lub monogram. Hafciarki domowe umożliwiają wykonanie ozdobnego haftu na tworzonych właśnie elementach odzieży czy wystroju domu lub na gotowych już produktach. Dzięki maszynom hafciarskim można bez trudu spersonalizować ubrania, ręczniki, ubranka dziecięce, sprawiając, że będą się one wyróżniać i staną się wyjątkowe.

Hafciarki domowe można podzielić na jednoigłowe i wieloigłowe. Te jednoigłowe wymagają obsługi osoby haftującej, która zmienia nici, podczas, gdy maszyna wyszywa wielokolorowy haft. Natomiast na hafciarki wieloigłowe można jednocześnie nawlec kilka lub kilkanaście kolorów nici.

Wybierając hafciarkę najlepiej dostosowaną do naszych potrzeb, powinniśmy zwrócić uwagę, przede wszystkim, na maksymalne pole haftu. Musimy, więc odpowiedzieć sobie na pytanie czy będziemy chcieli głównie haftować małe, napisy i monogramy, czy większe wzory, na przykład na poduszkach czy zdobiąc w ten sposób większą powierzchnię ubrań.

Raj Szycia ma w swojej ofercie nowoczesne hafciarki komputerowe oraz maszyno-hafciarki uznanych marek, takich jak: Janome, Brother, Texi, Pfaff i Husqvarna Viking. Te hafciarki domowe sprawdzą się nie tylko do użytku domowego, ale także w małym atelier krawieckim czy agencji reklamowej.

Natomiast do małych punktów usługowych oferujemy już kompaktowe hafciarki przemysłowe z dużym polem haftu, a także z możliwością haftu na butach czy czapkach.