Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 449,00 zł - 20 299,00 zł

Rodzaj maszyny

Rodzaj maszyny

Rodzaj chwytacza

Rodzaj chwytacza

Regulacja naprężenia nitki

Regulacja naprężenia nitki

Obszywanie dziurki

Obszywanie dziurki

Wolne ramię

Wolne ramię

Obcinacz nitek

Obcinacz nitek

Gwarancja

Gwarancja

Szycie wstecz

Szycie wstecz

System wymiany stopek Matic

System wymiany stopek Matic

System igieł

System igieł

Nawlekacz igły

Nawlekacz igły

Regulacja docisku stopki

Regulacja docisku stopki

Regulacja prędkości szycia

Regulacja prędkości szycia

Programowanie sciegów

Programowanie sciegów

Powtarzanie motywu

Powtarzanie motywu

Lustrzane odbicie

Lustrzane odbicie

Automatyczne ryglowanie

Automatyczne ryglowanie

Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

Rodzaj oświetlenia

Rodzaj oświetlenia

Rodzaj uruchomienia maszyny

Rodzaj uruchomienia maszyny

Osłona Maszyny

Osłona Maszyny

Schowek na akcesoria

Schowek na akcesoria

Stolik powiększający pole pracy

Stolik powiększający pole pracy

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty

Maszyny do szycia

Szukasz maszyny do szycia? Jesteś we właściwym miejscu! Nie ważne, czy jesteś doświadczonym krawcem, czy dopiero chcesz zacząć naukę szycia na maszynie, w Raju Szycia znajdziesz wszystko, co niezbędne do pracy każdemu miłośnikowi krawiectwa. Oprócz domowych maszyn do szycia i przemysłowych maszyn szwalniczych, w Raju znajdziesz też szeroki wybór akcesoriów krawieckich, sprzęt prasowalniczy i kompletne wyposażenie szwalni. Raj Szycia oferuje igły do wszystkich typów maszyn do szycia, stopki do maszyn domowych i przemysłowych, noże, nożyczki krawieckie, szpilki, kredy, pisaki i inne akcesoria krawieckie.

Liczba produktów: 80

Pokazano 1-24 z 80 pozycji

Aktywne filtry

Maszyny do szycia dla amatorów i profesjonalistów

Szukasz maszyny do szycia? Jesteś we właściwym miejscu! Nie ważne, czy jesteś doświadczonym krawcem, czy dopiero chcesz zacząć naukę szycia na maszynie, w Raju Szycia znajdziesz wszystko, co niezbędne do pracy każdemu miłośnikowi krawiectwa. Oprócz domowych maszyn do szycia i przemysłowych maszyn szwalniczych, w Raju znajdziesz też szeroki wybór akcesoriów krawieckich, sprzęt prasowalniczy i kompletne wyposażenie szwalni. Raj Szycia oferuje igły do wszystkich typów maszyn do szycia, stopki do maszyn domowych i przemysłowych, noże, nożyczki krawieckie, szpilki, kredy i pisaki krawieckie i inne akcesoria.

Nowoczesne maszyny do szycia w najlepszych cenach

Raj Szycia oferuje maszyny do szycia renomowanych marek takich jak: Brother, Husqvarna Viking, Janome, Pfaff i Texi. Znajdziesz u nas:

  • Maszyny do szycia mechaniczne — idealne dla hobbystów i osób szyjących na własne potrzeby. Mechaniczne maszyny do szycia są łatwe w obsłudze i oferują podstawowe funkcje i podstawowe ściegi. Parametry szycia w takich maszynach ustawia się ręcznie — za pomocą pokręteł i przycisków. Mechaniczne maszyny do szycia są niezawodne i świetnie sprawdzają się na początek przygody z szyciem.
  • Elektroniczne maszyny do szycia — doskonałe do małych pracowni krawieckich i zaawansowanych pasjonatów szycia. Elektroniczne maszyny do szycia oferują większą liczbę ściegów i automatycznych funkcji, szybsze szycie i wygodne sterowanie.
  • Komputerowe maszyny do szycia — najbardziej zaawansowane wśród domowych maszyn do szycia — dla kreatywnych krawców, którzy chcą rozwijać swoją pasję bez ograniczeń. Komputerowe maszyny do szycia oferują wiele automatycznych funkcji i bardzo szeroki wybór ściegów, a nawet możliwość samodzielnego programowania własnych ściegów.
  • Przemysłowe maszyny do szycia — dedykowane profesjonalistom, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych urządzeń do intensywnej pracy. Te maszyny charakteryzują się wytrzymałością i dużą szybkością pracy.

Jeśli masz wątpliwości, jaka maszyna do szycia będzie najlepsza dla Ciebie — skontaktuj się z nami. Zespół Raju Szycia odpowie na wszystkie pytania i pomoże dokonać optymalnego wyboru maszyny do szycia.

Pierwsza maszyna do szycia, co wybrać?

Wybór maszyny do szycia do nauki często sprawia kłopot. W Raju Szycia znajdziesz maszyny do szycia zaprojektowane i opracowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Np. domowe maszyny do szycia Texi Joy 13, dostępne w czterech kolorach są idealnym wyborem dla dzieci, które chcą nauczyć się szyć. Maszyny Texi Joy 13 mają wszystkie podstawowe funkcje i specjalny — mniejszy niż standardowy rozmiar — co pozwoli na wygodniejszą pracę. Dla nieco większych i bardziej doświadczonych użytkowników polecamy maszyny do szycia bardziej zaawansowane, których prędkość szycia możemy dostosować do naszych możliwości, z większą liczbą zaprogramowanych ściegów, np. Texi Joy 48, Texi Balleriana czy Texi Black&White.

Komputerowe maszyny do szycia, co trzeba wiedzieć?

W Raju Szycia znajdziecie też najnowsze rozwiązania dostępne na rynku maszyn do szycia. Oprócz tradycyjnych mechanicznych maszyn do szycia — w naszym sklepie znajdziesz też komputerowe maszyny do szycia z pełną automatyką. Automatyczny nawlekacz igły, automatyczne pozycjonowanie igły czy zintegrowany górny transport to tylko kilka przykładów tego, co oferują producenci najnowocześniejszych maszyn do szycia. Wiele nowoczesnych maszyn domowych oferuje funkcje dotąd dostępne tylko w przemysłowych maszynach do szycia, np. automatyczne obcinanie nici czy automatyczne ryglowanie. Wybierając komputerową maszynę do szycia np. PFAFF AMBITION 610 czy Texi Ballerina możesz rozwijać swoją pasję i cieszyć się profesjonalnymi efektami. Dzięki zaprogramowanym dekoracyjnym ściegom możesz nie tylko szyć, ale też ozdabiać uszyte produkty, nadając im niepowtarzalny charakter.

Wybieramy maszynę do szycia, na co zwrócić uwagę?

Jakie funkcje maszyny do szycia powinny być priorytetem, zależy do tego, co i jak często chcemy szyć. Podstawowe cechy maszyn do szycia, na które warto zwrócić uwagę to:

  • Rodzaj sterowania — czyli sposób wybierania i ustawiania parametrów szycia w maszynie. Maszyny do szycia dzielimy na sterowane mechanicznie, elektronicznie i komputerowo.
  • Rodzaj chwytacza — sposób pracy chwytacza w maszynie do szycia. W maszynach wieloczynnościowych możemy mieć chwytacz wahadłowy lub rotacyjny.
  • Liczba zaprogramowanych ściegów — domowe maszyny do szycia mogą szyć nie tylko ścięciem stebnowym, większość maszyn ma zaprogramowane dodatkowe ściegi np. ściegi elastyczne, dekoracyjne, owerlokowe czy ściegi do obszywania dziurek. Najbardziej zaawansowane komputerowe maszyny do szycia mają też możliwość projektowania i zapisywania własnych ściegów.
  • Prędkość szycia — czyli to, ile ściegów na minutę uszyje nasza maszyna. Wiele maszyn do szycia oferuje regulowaną prędkość szycia, np. Texi Ballerina.
  • Dodatkowe funkcje — czyli wszystko to, co może ułatwić pracę na maszynie do szycia — obcinanie nici, regulacja docisku stopki, regulacja naprężenia nici, szycie wstecz, ryglowanie czy szycie bez rozrusznika nożnego.

Stebnówka, owerlok czy interlok, jaką maszynę do szycia wybrać?

Raj Szycia oferuje maszyny szwalnicze do wielu zastosowań. Oprócz szerokiej gamy wieloczynnościowych maszyn do szycia znajdziesz u nas także owerloki, renderki, coverloki i hafciarki— zarówno do zastosowań hobbystycznych, jak i przemysłowych. To, jaką maszynę wybrać zależy przede wszystkim od tego, co i jak dużo będziemy szyć. Jeśli nie masz pewności, jaką maszynę do szycia najlepiej wybrać, napisz lub zadzwoń do nas — zespół Raju Szycia oferuje fachowe doradztwo i pomoc w wyborze urządzeń szwalniczych do Twojej pracowni.