Regulamin OUTLET Raj Szycia
W ramach sklepu rajszycia.pl funkcjonuje OUTLET Raj Szycia.

 1. Towary w Outlecie Raj Szycia, jeśli nie zaznaczono inaczej, są to towary, które są końcówkami serii produkcyjnej, były na ekspozycji lub zostały zwrócone przez Klientów. Mogą posiadać drobne uszkodzenia zewnętrzne lub braki w akcesoriach (np. brak dodatkowych stopek lub, w przypadku owerloków, brak pęsety). Opakowania towarów również mogą posiadać uszkodzenia.
 2. Wszystkie oferowane produkty w OUTLECIE zostały sprawdzone przez nasz autoryzowany serwis, są w pełni sprawne i gotowe do użycia. Oferujemy je w specjalnych cenach i ograniczonej ilości.
 3. Wszystkie maszyny do szycia w OUTLECIE objęte są dwuletnią rękojmią za wady towaru, liczoną od dnia wydania towaru. Dwuletni okres rękojmi obowiązuje dla osoby prywatnej. W przypadku zakupu przez przedsiębiorcę okres rękojmi wynosi 1 rok. Produkty z wydłużoną rękojmią lub gwarancją będą odpowiednio opisane.
 4. W przypadku umowy sprzedaży zawartej z Klientem niebędącym jednocześnie Konsumentem, na postawie art.558 par.1 Kodeksu Cywilnego, odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za wady towaru zostaje wyłączona.
 5. Każdy produkt z Outletu może być zwrócony w ustawowym terminie 14 dni od daty zakupu. Zwrot środków nastąpi w terminie 14 dni od daty zwrotu produktu. Produkty Outletu nie podlegają wymianie na inne.
 6. Instrukcje obsługi niektórych towarów outletowych mogą nie być oferowane w języku polskim lub nie posiadać ich wcale. Jeżeli produkty posiadają instrukcje, znajdują się ona w opakowaniach lub będą dostępne do pobrania, w postaci pliku pdf, na stronie rajszycia.pl, pod danym towarem outletowym.
 7.  Formą zapłaty za zakupy w Outlecie Raj Szycia jest zapłata zgodna z formami płatności dostępnymi dla klientów Raju Szycia.
 8.  Ilość produktów w Outlecie Raju Szycia jest ograniczona i dostępna tylko do wyczerpania zapasów.
 9.  Ze względu na  czas przygotowania i zabezpieczenia przesyłki, możliwe jest wydłużenie czasu wysyłki w stosunku do standardowych procedur, opisanych w regulaminie sklepu Raj Szycia, maksymalnie do 3 dni.
 10. Towar z Outletu nie podlega rezerwacji.
 11. Sprzedaż Outletowa nie łączy się z innymi promocjami, z wyjątkiem rabatu 5%, który można jednorazowo uzyskać zapisując się do NEWSLETTERA Raju Szycia.
 12.  Raj Szycia zastrzega sobie prawo do zmiany ilości zamówionych produktów w sytuacji wystąpienia ewentualnych różnic magazynowych.
 13.  Wszelkie pytania dotyczące regulaminu należy kierować pod adres mailowy kontakt@rajszycia.pl