Regulamin OUTLET Raj Szycia
W ramach sklepu rajszycia.pl funkcjonuje OUTLET Raj Szycia.

  1. Towary w Outlecie Raj Szycia, jeśli nie zaznaczono inaczej, są to sprawne towary powystawowe, potargowe lub potestowe, mogą posiadać drobne uszkodzenia zewnętrzne lub braki w akcesoriach. Opakowania towarów również mogą posiadać uszkodzenia.
  2. Wszystkie maszyny do szycia w OUTLECIE objęte są 24-miesięczną gwarancją dystrybutora. Pozostałe sprzęty sprzedawane w ramach Outletu posiadają w opisie informację o okresie gwarancji.
  3.  Instrukcje obsługi niektórych towarów outletowych mogą nie być oferowane w języku polskim. Instrukcje znajdują się w opakowaniach lub  są dostępne do pobrania, w postaci pliku pdf, na stronie rajszycia.pl, pod każdym towarem outletowym.
  4.  Formą zapłaty za zakupy w Outlecie Raj Szycia jest zapłata zgodna z formami płatności dostępnymi dla klientów Raju Szycia, z wyłączeniem płatności ratalnych.
  5.  Ilość produktów w Outlecie Raju Szycia jest ograniczona i dostępna tylko do wyczerpania zapasów.
  6.  Ze względu na  czas przygotowania i zabezpieczenia przesyłki, możliwe jest wydłużenie czasu wysyłki, w stosunku do standardowych procedur, opisanych w regulaminie sklepu Raj Szycia, maksymalnie do 3 dni.
  7. Sprzedaż Outletowa nie łączy się z innymi promocjami, z wyjątkiem rabatu 5%, który można jednorazowo uzyskać zapisując się do NEWSLETTERA Raju Szycia.
  8.  Raj Szycia zastrzega sobie prawo do zmiany ilości zamówionych produktów w sytuacji wystąpienia ewentualnych różnic magazynowych.
  9.  Wszelkie pytania dotyczące regulaminu należy kierować pod adres mailowy kontakt@rajszycia.pl