Regulamin Outletu Raj Szycia:

1.    Towary oferowane w Outlecie Raj Szycia to końcówki serii produkcyjnej, modele wystawowe lub zwrócone przez Klientów. Mogą posiadać drobne uszkodzenia zewnętrzne lub braki w akcesoriach (np. brak dodatkowych stopek lub pęsety w przypadku owerloków). Opakowania towarów również mogą posiadać uszkodzenia.

2.    Wszystkie oferowane produkty w Outlecie zostały sprawdzone przez autoryzowany serwis, są w pełni sprawne i gotowe do użycia. Oferujemy je w specjalnych cenach i ograniczonej ilości.

3.    Wszystkie maszyny do szycia w Outlecie objęte są dwuletnią rękojmią za wady towaru, liczoną od dnia wydania towaru. Dwuletni okres rękojmi obowiązuje dla osoby prywatnej. W przypadku zakupu przez przedsiębiorcę okres rękojmi wynosi 1 rok. Produkty z wydłużoną rękojmią lub gwarancją będą odpowiednio opisane. W przypadku umowy sprzedaży zawartej z Klientem niebędącym jednocześnie Konsumentem, na postawie art.558 par.1 Kodeksu Cywilnego, odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za wady towaru zostaje wyłączona.

4.    Każdy produkt z Outletu może być zwrócony w ustawowym terminie 14 dni od daty zakupu. Zwrot środków nastąpi w terminie 14 dni od daty zwrotu produktu. Produkty Outletu nie podlegają wymianie na inne.

5.    Instrukcje obsługi towarów outletowych nie są oferowane w języku polskim lub nie posiadają ich wcale. Jeżeli produkty posiadają instrukcje, znajdują się one w opakowaniach i najczęściej są w języku niemieckim lub francuskim.

6.    Formą zapłaty za zakupy w Outlecie Raj Szycia jest zapłata zgodna z formami płatności dostępnymi dla klientów Raju Szycia.

7.    Ilość produktów w Outlecie Raju Szycia jest ograniczona i dostępna tylko do wyczerpania zapasów.

8.    Ze względu na czas przygotowania i zabezpieczenia przesyłki, możliwe jest wydłużenie czasu wysyłki w stosunku do standardowych procedur, opisanych w regulaminie sklepu Raj Szycia, maksymalnie do 3 dni.

9.    Towar z Outletu nie podlega rezerwacji.

10.    Sprzedaż Outletowa nie łączy się z innymi promocjami, z wyjątkiem rabatu 5%, który można jednorazowo uzyskać zapisując się do Newslettera Raju Szycia.

11.    Raj Szycia zastrzega sobie prawo do zmiany ilości zamówionych produktów w sytuacji wystąpienia ewentualnych różnic magazynowych.

Wszelkie pytania dotyczące regulaminu należy kierować na adres mailowy kontakt@rajszycia.pl.