Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób zapłaty za zamówione towary:

BLIK

Szybka płatność. Klik ! Kod ! I JUŻ !

PayU

Po wybraniu tej opcji płatności zostaniesz automatycznie przekierowany do swojego banku, celem potwierdzania płatności. Informacja o prawidłowo dokonanej płatności natychmiast trafia do nas, co znacznie przyspiesza wysyłkę Towaru do Ciebie. 

Możesz też wybrać opcję PayU | Płacę później - jest to metoda płatności, w której kupujesz towar i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty do 30 dni. A my towar wysyłamy do Ciebie natychmiast.

iMoje

Są to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Po przejściu do płatności system automatycznie przekieruje Ciebie do Twojego banku. Twoja płatność jest rejestrowana natychmiast, zatem wysyłamy towar chwilę po tym, jak Ty klikniesz "KUPUJĘ"

Możesz również skorzystać z ODROCZONEJ PŁATNOŚCI, czyli opcji Kup teraz, zapłać za 21 dni to nowy sposób płacenia w sklepach internetowych. Możesz zapłacić do 21 dni po dokonaniu zakupu - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. My wysyłamy Twoje zakupy natychmiast. 

Pobranie

Za zamówienie możesz zapłacić w chwili odbioru przesyłki. Gdy kurier zawita do Ciebie z przesyłką, wówczas mu zapłacisz. 

Raty

Możesz zakupić od nas towar na raty. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Płatność możesz rozłożyć na 10 i 20 rat. Przy maszynach do szycia powyżej 10 000 zł koniecznie skontaktuj się z nami! Mamy jeszcze kilka rozwiązań, aby umożliwić Tobie wymarzone zakupy! Więcej o zasadach zakupów na raty znajdziesz tutaj. 

Płatność przy odbiorze - gotówką lub kartą

Możesz odebrać towar osobiście w siedzibie naszej firmy w Swadzimiu przy ulicy Poznańskiej 54.