Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób zapłaty za zamówione towary:

BLIK

Szybka płatność. Klik! Kod! I JUŻ!

PayU

Po wybraniu tej opcji płatności zostaniesz automatycznie przekierowany do swojego banku, celem potwierdzania płatności. Informacja o prawidłowo dokonanej płatności natychmiast trafia do nas, co znacznie przyspiesza wysyłkę Towaru do Ciebie. 

Możesz też wybrać opcję PayU | Płacę później - jest to metoda płatności, w której kupujesz towar i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty do 30 dni. A my towar wysyłamy do Ciebie natychmiast.

iMoje

Są to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Po przejściu do płatności system automatycznie przekieruje Ciebie do Twojego banku. Twoja płatność jest rejestrowana natychmiast, zatem wysyłamy towar chwilę po tym, jak Ty klikniesz "KUPUJĘ"

Możesz również skorzystać z ODROCZONEJ PŁATNOŚCI, czyli opcji Kup teraz, zapłać za 21 dni to nowy sposób płacenia w sklepach internetowych. Możesz zapłacić do 21 dni po dokonaniu zakupu - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. My wysyłamy Twoje zakupy natychmiast. 

Pobranie

Za zamówienie możesz zapłacić w chwili odbioru przesyłki. Gdy kurier zawita do Ciebie z przesyłką, wówczas mu zapłacisz. Taka sama procedura dotyczy Inpostu w ofercie pobranie.

Raty

Możesz zakupić od nas towar na raty. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku korzystania z rat 0% możesz je rozłożyć na 10 i 20 rat. Przy maszynach do szycia powyżej 10 000 zł - 30 lub 50 rat ! Mamy jeszcze kilka rozwiązań, aby umożliwić Tobie wymarzone zakupy! Więcej o zasadach zakupów na raty znajdziesz tutaj. W przypadku zakupu na raty Sklep wysyła towar do Klienta po pozytywnej decyzji kredytowej Banku i zaksięgowaniu należności na koncie Sklepu. Procedura ta trwa do 3 dni.

Płatność przy odbiorze osobistym - gotówką lub kartą

Możesz odebrać towar osobiście w naszym sklepie przy ulicy Krysiewicza 3a/28, 61-825 Poznań.