Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Prasowanie

Liczba produktów: 41

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Aktywne filtry

.Prasowanie stanowi jeden z niezbędnych elementów w procesie szycia – czy to domowego czy w produkcji przemysłowej.

Rozprasowywanie szwów, formowanie odszywanych elementów odzieży, wreszcie prasowanie końcowe – wszystkie te procesy składają się na finalny efekt szycia.

By rezultaty naszej pracy były jak najlepsze warto skorzystać z profesjonalnego sprzętu do prasowania uznanych marek, takich jak: Battistella, Steam Master czy Texi. W Raju Szycia znajdziesz wybór stołów prasowalniczych z nadmuchem i odsysaniem, generatory pary do ubrań, żelazka parowe, prasowalnice i wybór akcesoriów takich jak specjalistyczne stopy na żelazka czy pokrycia elementów stołów prasowalniczych.

W naszej ofercie znajdziesz też parowcesteamery, urządzenia do wygładzania parą zagnieceń na zasłonach i odświeżania ubrań w pozycji pionowej. Urządzenia te doskonale sprawdzą się w małych zakładach krawieckich, sklepach z odzieżą czy salonach sukien ślubnych. Warto zwrócić uwagę, że tego typu steamery prasujące parą, oprócz usuwania zagnieceń, również odświeżają odzież, neutralizując zapachy.

Nasz sprzęt prasowalniczy dostosowany jest do wielogodzinnej, ciągłej pracy. Urządzenia te mają też większą moc od standardowych żelazek domowych, co sprawia, że prasowanie z ich wykorzystaniem pozwoli osiągnąć profesjonalne efekty zarówno podczas prasowania domowego, jak i w produkcji tekstylnej.