TEXI 4079
  • TEXI 4079
  • TEXI 4079
  • TEXI 4079
  • TEXI 4079
  • TEXI 4079

Zestaw do czyszczenia maszyny do szycia TEXI 4079

TEXI 4079

24,99 zł w tym VAT

Cena regularna: 28,01 zł -3,02 zł

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać equalizer cached Dodaj do porównania
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Twoja maszyna do szycia zasługuje na najlepszą opiekę, aby działała perfekcyjnie przez wiele lat. Ten kompleksowy zestaw do czyszczenia maszyny do szycia to klucz do utrzymania jej w doskonałej kondycji, niezależnie od tego, czy jest to maszyna domowa czy przemysłowa. Systematyczne czyszczenie i konserwacja to gwarancja niezawodności i długotrwałej wydajności.

Co Znajdziesz w Tym Zestawie?

  1. TEXI 4017: Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ten pędzelek jest idealny do dokładnego czyszczenia maszyny. Dzięki specjalnemu kształtowi, doskonale dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków maszyny, usuwając zalegające zabrudzenia. Odpowiednie czyszczenie to klucz do zachowania dokładności szycia.

  2. SPIRIT 2 100ml: Olej wazelinowy Spirit 2 to niezbędny środek do smarowania i konserwacji maszyn do szycia. Jest nietoksyczny, niebrudzący, bezwonny i bezbarwny. Doskonale nadaje się do punktowego smarowania i konserwacji zarówno maszyn domowych, jak i przemysłowych. Możesz go również używać do smarowania zamków, zawiasów, kłódek, sprzętu sportowego, narzędzi pomiarowych i innych mechanizmów precyzyjnych. Dzięki wygodnej, przezroczystej oliwiarce, dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc.

  3. SPIRIT 65: Sprężone powietrze w sprayu to nieocenione narzędzie do usuwania kurzu i zanieczyszczeń z maszyn i urządzeń. Idealnie nadaje się do czyszczenia maszyn do szycia, telefonów, klawiatur, komputerów, aparatów fotograficznych oraz innych elektrycznych i elektronicznych urządzeń. Doskonale sprawdza się również podczas czyszczenia mechanizmów precyzyjnych. Ponadto, Spirit 65 ma podwójne zastosowanie - po odwróceniu puszki, umożliwia miejscowe ochłodzenie powierzchni, co może pomóc w znalezieniu usterek metodą termiczną oraz testowaniu urządzeń działających w zmiennych temperaturach.

Zadbaj o swoją maszynę do szycia, wydłuż jej żywotność i ciesz się perfekcyjnymi szwami dzięki temu zestawowi do czyszczenia maszyny do szycia. Kupując w zestawie, oszczędzasz czas i pieniądze, a jednocześnie zyskujesz pewność, że Twoja maszyna będzie działać bezbłędnie przez wiele lat.

Mogą Ci się spodobać