Witaj w Raju Szycia!

Miejscu, które mamy przyjemność tworzyć dla Ciebie. Chcemy, żeby Raj Szycia był ważny dla wszystkich szyjących, tych początkujących i tych którzy osiągnęli już mistrzowski poziom w tym rzemiośle. Znajdziecie u nas wszystko, co potrzebne do szycia. Poczynając od maszyn, akcesoriów krawieckich czy części zamiennych. Wiemy, że takich miejsc w sieci jest wiele, ale Raj jest jeden i proponujemy Ci coś innego niż tylko poradę przy zakupie maszyny.

Za Raj Szycia odpowiadamy my, ale za nami stoi warsztat, który serwisuje każdą maszynę, jaka u nas kupicie. I to jak serwisuje! Jeżeli cokolwiek złego dzieje się z Twoją maszyną wysyłamy do Ciebie kuriera, który ją od Ciebie odbierze a po naprawie odda. Nazywamy to serwisem door to door, ponieważ odbieramy maszynę spod Twoich drzwi i do Twoich drzwi ją oddajemy. Naprawioną.

Mamy też magazyn pełen maszyn, akcesoriów, części zamiennych i przyborów do szycia. Co mamy na myśli pisząc "pełny"? Ponad 10 000 różnych produktów dostępnych od razu. Dziś zamawiasz, dziś wysyłamy. No najpóźniej jutro jeżeli jest już późno i żaden z kurierów nie chce do nas podjechać.

Chcemy żebyście w Raju Szycia znaleźli coś więcej niż produkt. Chcemy Was inspirować i pomagać w tworzeniu mody. Pokażemy techniki, które ułatwiają szycie. Podpowiemy też jak korzystać z dostępnych akcesoriów i przyborów.

Czekamy na Ciebie w Raju szycia - zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać. Rozgość się u nas z kubkiem ulubionego napoju i twórz razem z Rajem Szycia. Sami wiemy, ile satysfakcji i radości daje możliwość szycia i samodzielnego tworzenia, bo zajmujemy się tym na co dzień - szyjemy, prujemy i robimy poprawki.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jakie to fajne, to spróbuj z nami, na pewno się uda.

Zapraszamy serdecznie

Zespół Raju Szycia