Witaj w Raju Szycia!


Wyobraź sobie co może się wydarzyć, kiedy los połączy energię trzech kobiet chcących sięgać gwiazd? Tak stało się w naszym przypadku.

Miło jest nam się przedstawić: Magdalena Piechocka, Martyna Żegleń i Magdalena Czystowska-Stamm.

Nazywają nas aniołkami Charliego, ale tak naprawdę, to dość temperamentne z nas pasjonatki szycia!
To właśnie wspólne pasje i dobre rady „Charliego” pozwoliły nam wyjść z przestrzeni on – line do realnego świata – do Was!

Teraz możecie nas już odwiedzić w Raju Szycia u zbiegu ulic Krysiewicza i Ogrodowej w Poznaniu, w budynku zwanym nomen omen „Żelazkiem”.

Magdalena Piechocka

Jako pierwsza do prezentacji ustawiam się ja, ponieważ moja przygoda z szyciem jest najkrótsza. W Raju Szycia odpowiadam za pracę Zespołu i nadaję kierunek działania naszemu przedsięwzięciu. Ze mną możesz porozmawiać o współpracy, wspólnych przedsięwzięciach na mniejszą i większą skalę. Moje doświadczenia zawodowe jest bogate w działania organizacyjne, ale przede wszystkim zarządzanie projektowe na własny rachunek, gdzie bardzo długo służyłam ludziom jako dietetyk. W Zespole nadal dbam o codzienną dostawę warzyw i kreatywnej energii. Nie powinna Was zatem zdziwić ekspresyjna lodówka będąca istotnym elementem naszej przestrzeni warsztatowo-sklepowej.


Martyna Żegleń

Nasz kolorowy ptak! Jej codzienne stylizacje i niezwykłe połączenia kolorów wprawiają nas w zachwyt każdego dnia! Martyna ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu (Uniwersytet Artystyczny), kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych, specjalność: Krytyka i Promocja Sztuki oraz Pedagogika Sztuki. W naszym zespole jest Doradcą Klienta. Zna się doskonale na sztuce szycia, jak również oswoi każdą maszynę. Kontaktując się z Martyną otrzymujesz najwyższej jakości wiedzę na ten temat.
W akcji możecie ją zobaczyć w naszych social mediach  oraz w Raju – jako prowadzącą warsztaty.


Magdalena Czystowska–Stamm

Magda ujęła nas niezwykłą energią i zawrotnym tempem pracy. Maszyna pracuje pod jej nadzorem jak zaczarowana, a materiał pod dłońmi wprost płynie! Co ciekawe, wnętrze Magdaleny to ostoja spokoju, która wprowadza wiele ZEN do na naszego Raju.
Uwielbia naturalne kolory, prostotę i elegancję zarazem, a filozofię bliską natury realizuje w pomysłach warsztatowych. Jej pedagogiczne wykształcenie sprawdza się tutaj doskonale. Dojeżdża codziennie do pracy rowerem, bez względu na pogodę.
Magdalena jest w naszym zespole Doradcą Klienta i gwiazdą rajskich social mediów. Zakupy w Raju? – koniecznie zapytaj Magdalenę!

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Raju Szycia