Raj Szycia należy do części większej rodziny, jaką jest STRIMA Technika Szycia. To profesjonalny sklep internetowy oraz sklep z maszynami do szycia w samym środku Poznania. Znajdziesz u nas duży wybór maszyn do szycia, owerloków, hafciarek oraz akcesoriów krawieckich, a także maszyny przemysłowe i sprzęt do prasowania. Jesteśmy również miejscem, gdzie możesz skorzystać z diagnostyki maszyn i serwisu na miejscu. Dodatkowo oferujemy usługi ostrzenia nożyczek i nożyc krawieckich. Nasz wyjątkowy zespół jest gotowy sprostać wszelkim potrzebom związanym z obsługą i utrzymaniem maszyn do szycia.

Maszyny do szycia w Poznaniu

Lokalizacja Raju Szycia jest naprawdę wyjątkową. Nasz showroom znajduje się w historycznej kamienicy, zwanej przez mieszkańców Poznania „Żelazkiem”. Centralne położenie, na skrzyżowaniu ulic Krysiewicza i Ogrodowej, sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni z każdej części miasta, niezależnie od środka transportu. Przy odrobinie szczęścia zaparkujesz w miejskiej strefie zaraz przy wejściu lub możesz skorzystać z pobliskich parkingów w Starym Browarze, czy galerii MM. Znajdziesz tu również bezpieczne miejsce, aby zaparkować swój rower!

Wnętrze Raju Szycia to nie tylko miejsce pełne maszyn do szycia, ale również piękna i przestronna przestrzeń do prowadzenia warsztatów i kursów szycia. Na 123 m2 czeka na Ciebie duży stół krojczy oraz osiem w pełni wyposażonych stanowisk do pracy na maszynie do szycia. Nasz zespół jest zawsze gotowy pomóc, a przyjazna atmosfera sprawia, że każda wizyta w Raju to prawdziwa przyjemność.

Nowoczesne maszyny do szycia renomowanych marek

Oferujemy szeroki wybór maszyn do szycia renomowanych marek, takich jak Texi, Janome, Brother, Pfaff, Husqvarna Viking i Singer. Nasza oferta obejmuje zarówno maszyny domowe, jak i przemysłowe. Dodatkowo oferujemy sprzęt do prasowania, takich marek jak Battistella i Texi, oraz akcesoria krawieckie od firm Mundial, Kretzer, Spirit, Schmetz, Pfaff i Husqvarna Viking.

Duży wybór maszyn do szycia daje Ci możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi modelami na rynku, jak również tymi sprawdzonymi, które są już na nim długie lata. Każdą z maszyn możesz przetestować, sprawdzić i dotknąć.

rs-o-nas-zdjecia-lokalu-890x460---5.jpg

Nasz zespół

To kolorowa grupa pasjonatów, która tworzy dość nietypową mieszankę zainteresowań. W naszym zespole spotkasz pasjonatów treningu siłowego, entuzjastów jazdy na rowerze, zapalonych miłośników motocykli, a także osoby biegające maratony. Niektórzy z nas w wolnych chwilach poświęcają się szydełkowaniu czy robieniu ceramiki. Uwielbiamy oglądać filmy i seriale. Jesteśmy fanami świata magii Harry'ego Pottera, jak i fascynujących przygód Hobbitów we Władcy Pierścieni. Wśród nas są także miłośnicy klimatu lat 90., którzy czerpią radość ze wspomnień i muzyki z tamtej epoki. Razem tworzymy eklektyczną grupę, gdzie różnorodność zainteresowań jest naszą siłą.

Jedna rzecz nas wszystkich łączy – zamiłowanie do szycia. Pomagamy każdego dnia w wyborze odpowiednich maszyn do szycia, prowadząc warsztaty szycia oraz udzielając odpowiedzi na wasze liczne pytania, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie.  Dla nas najważniejszy jest Twój uśmiech i zadowolenie z zakupów. Poznaj naszą wyjątkową ekipę, gotową sprostać każdemu wyzwaniu w świecie maszyn do szycia!