Działamy sprawnie, chcemy aby przesyłka dotarła do Ciebie najszybciej jak to możliwe!

Dlatego wszystkie produkty, które są dostępne w naszym magazynie (a mamy ich naprawdę sporo), które zamówisz do godziny 14:00, wyślemy jeszcze tego samego dnia (od poniedziałku do piątku). Dla Ciebie oznacza to, że jest duża szansa, że zamówiony towar dojedzie do Ciebie już następnego dnia. Oczywiście zależy to od wielu czynników, od nas już niezależnych. Zwykle kurierzy potrzebują na dostarczenie Twojej paczki od 24h do 72h. W przypadku wysyłki Pocztą Polską, czas oczekiwania na paczkę może wynieść nawet 7 dni. Ale my wysyłamy natychmiast :)

Produkty zamówione po godzinie 14:00 wyjadą od nas następnego dnia po zamówieniu (w dni robocze). Jeżeli robisz u nas zakupy w sobotę, niedzielę lub święto wolne od pracy, zamówienie wyślemy następnego dnia roboczego. 

W przypadku zakupu na raty Sklep wysyła towar do Klienta po pozytywnej decyzji kredytowej Banku i zaksięgowaniu należności na koncie Sklepu.

Zawsze możesz nas zapytać o losy Twojej przesyłki. Pisz na kontakt@rajszycia.pl lub zadzwoń pod numer 664 992 435 (od pon. - pt.).