Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty

Outlet

Witaj w naszym Outletowym Raju!

Maszyny, które pojawiły się w tej kategorii, są modelami powystawowymi, potargowymi w stanie bardzo dobrym! Egzemplarze mogą posiadać niewielkie zarysowania lub lekko uszkodzone kartony.

W naszym Outlecie znajdziesz produkty szyte na  miarę. Każdy z nas jest inny i każdy szuka czegoś innego. Znajdziesz tu maszyny wieloczynnościowe, owerloki i maszyno-hafciarki w najlepszych cenach. Oferujemy produkty renomowanych i znanych na całym świecie marek, takich jak: Pfaff i Husqvarna Viking oraz Singer cenionych od pokoleń za jakość i niezawodność. Zanim maszyny pojawiły się na tej stronie, dokładnie sprawdzili je nasi wykwalifikowani i profesjonalni technicy. Dlatego kupując u nas, masz pewność, że sprzęt będzie w pełni sprawny i posłuży przez lata, a my dajemy Ci roczną rękojmię na każdy wystawiony model. To nie wszystko. Możesz też, w terminie do 14 dni, od daty zakupu zwrócić kupiony produkt.

Pamiętaj, ilość produktów w Outlecie jest ograniczona i dostępna do wyczerpania zapasów. Dlatego nie zwlekaj i już dziś poczuj się jak w Raju… Raju Szycia.:)

Warto wiedzieć, że produkty outletowe podlegają Regulaminowi Outlet Raj Szycia

Dowiedz się więcej i odwiedź nasz przewodnik po OUTLECIE oraz zobacz opinie Klientów! 

Liczba produktów: 27

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry