PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710
  • PFAFF EXPRESSION 710

Maszyna do szycia PFAFF EXPRESSION 710

PFAFF EXPRESSION 710

5 499,00 zł w tym VAT

Cena regularna: 6 089,00 zł -590,00 zł

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać equalizer cached Dodaj do porównania
Wybróbuj wymarzoną maszynę do szycia
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Pfaff expression™ 710 to super nowoczesna maszyna do szycia. Maszyna ma 247 zaprogramowanych ściegów, w tym 3 alfabety i dużą przestrzeń roboczą - 250 mm.

Automatyczna maszyna do szycia

Pfaff expression™ 710 ultranowoczesna maszyna do szycia z rodziny Pfaff, z podwójnym transportem PFAFF® original IDT™ System. Maszyna bez problemów przeszyje zarówno bardzo grube, jak i bardzo delikatne tkaniny.

PFAFF® original IDT™ System

Opatentowany przez PFAFF system podwójnego transportu, który łączy zalety dolnego transportu ząbkowego i dodatkowej stopy kroczącej. PFAFF® original IDT™ System sprawia, że maszyna równo prowadzi materiał, gwarantując precyzję i idealne szwy na wszystkich rodzajach materiałów. Maszyna świetnie radzi sobie z szyciem skór, tkanin powlekanych, futer, weluru, dzianin, tiulu czy jedwabiu. Dzięki podwójnemu transportowi materiał nie ucieka spod stopki podczas szycia, nie marszczy się i nie ściąga, co gwarantuje idealne rezultaty niezależnie od rodzaju szytego materiału.


Maszyna Pfaff expression™ 710 ma szereg automatycznych, funkcji, dzięki którym szycie na tej maszynie jest bardzo przyjemne.  Maszyna Pfaff expression™ 710 jest wyposażona w automatyczne podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły Góra/Dół, funkcję Start/Stop, restart ściegów, funkcję Fix, funkcję szycia bez regulatora obrotów, płynną regulację prędkości i obcinanie nici.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


Automatyczny nawlekacz igły

Bardzo wygodne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez kłopotliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.


Maszyna z zaprogramowanymi ściegami dekoracyjnymi

Maszyna Pfaff expression™ 710 ma 247 wysokiej jakości ściegów PFAFF®. Wśród nich ściegi do pikowania, ściegi krzyżykowe, dekoracyjne, satynowe, ornamentowe i 8 wzorów obszyć "dziurek "pod guzik" w Systemie Sensormatic. Szerokość ściegów jest regulowana do 9 mm. Wśród, zaprogramowanych w pamięci maszyny, ściegów łatwo się poruszać, gdyż są posegregowane w 7 kategoriach.


Creative Signature ™ Programy szycia

Zestaw funkcji pozwalający na łatwe edytowanie zaprogramowanych ściegów. Funkcje można personalizować za pomocą:
Funkcji taperowania ściegów – czyli wykańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod odpowiednim kątem. Taperowanie pozwala na bardzo estetyczne zakańczanie i łączenie szerokich ściegów dekoracyjnych. Taperować możemy zarówno początek i koniec dowolnego ściegu.
Programu Patchwork – czyli możliwość zapamiętania używanej długości ściegu i powtarzania jej – dla ściegów prostych i dekoracyjnych. Funkcja pozwala osiągnąć równe stebnowanie na pachworkowych projektach.
Funkcji Single Stitch – pozwala na zaprogramowanie dokładnej liczby niemal dowolnego obracania i łączenia ze sobą ściegów dekoracyjnych. Możemy układać ściegi bok do boku lub koniec do końca.
Pozycjonowania ściegów (Stitch Positioning) – możemy z łatwością przesuwać ściegi w prawo i w lewo i łatwo układać jeden ścieg obok drugiego.
Gęstości ściegu (Stitch Density) – gęstość każdego ściegu możemy zmniejszać i zwiększać nie zmieniając długości ściegu.


Solidna maszyna do szycia

Podzespoły maszyny Pfaff Pfaff expression™ 710 zostały wykonane ze stali dzięki czemu maszyna jest bardzo wytrzymała. Odległość od igielnicy do ramienia maszyny wynosi aż 25 cm, dzięki czemu na maszynie można wygodnie szyć nawet duże projekty. Kolorowy ekran dotykowy wyświetla ściegi w rozmiarze rzeczywistym oraz wszystkie przydatne informacje dotyczące szycia. Wymiary ekranu to 70x53 mm, a rozdzielczość to 320x240 px. Najważniejszymi parametrami, podnoszeniem stopki, pozycjonowania igły czy obcinaniem nici, steruje się wygodnymi przyciskami. W zestawie z maszyną do szycia Pfaff są  liczne akcesoria, a miejsce na nie znajdzie się w praktycznej podwójnej szufladce przegródkami. Wszystkie stopki, dołączone do maszyny są ponumerowane i opisane, a każdej z nich jest przypisane konkretne miejsce w schowku maszyny.


Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.


Maszyna ma menu w języku angielskim.

Cechy produktu

Producent
Pfaff
Rodzaj maszyny
Komputerowa
Liczba ściegów
247
Regulacja szerokość ściegu
do 9 mm
Obszywanie dziurki
Automatyczne
Liczba wariantów obszywania dziurki
8
Programowanie sciegów
Tak
Powtarzanie motywu
Tak
Lustrzane odbicie
Tak
Automatyczne ryglowanie
Tak
Szycie wstecz
Tak
Regulacja docisku stopki
Tak
Regulacja naprężenia nitki
Tak
Nawlekacz igły
Automatyczny
Obcinacz nitek
Automatyczny
Rodzaj chwytacza
Rotacyjny
Rodzaj transportu
Wbudowany górny
Rodzaj oświetlenia
Oświetlenie LED
Długość ramienia od igielnicy
Powyżej 20 cm
Wolne ramię
Tak
Schowek na akcesoria
Tak
System igieł
130/705 H
Gwarancja
60 miesięcy
Liczba fontów w maszynie
3

Mogą Ci się spodobać