HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q

HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q

Maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q

Szczegóły

17 999,00 zł w tym VAT

Cena regularna: 19 199,00 zł -1 200,00 zł

Wybróbuj wymarzoną maszynę do szycia
30 lub 50 rat 0% - zapytaj nas o szczegóły
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q to komputerowa, ultranowoczesna maszyna do szycia. Maszyna ma ponad 1000 zaprogramowanych ściegów.

Automatyczna maszyna do szycia

HUSQVARN VIKING EPIC 980Q to automatyczna maszyna do szycia, o jasno oświetlonej, bardzo dużej, przestrzeni roboczej 310x140 mm i ekranem dotykowym HD o średnicy ponad 10 cali. Ta nowoczesna maszyna do szycia ma wbudowany port WiFi. Dzięki temu podczas szycia na maszynie, mamy stały dostęp do podpowiedzi oraz rozbudowanej pomocy z opisem wszystkich funkcji maszyny i filmami instruktażowymi. Dostęp do maszyny możemy mieć także z urządzeń mobilnych.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co pozwala na łączenie się z aplikacjami mySewnet™, łatwe aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż powiększającej się biblioteki wspaniałych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne i pozwala na łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, łączenie, obracanie, zmianę koloru, sortowanie kolorów i inne. mySewnet™ Cloud - bezpłatne konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu bezpłatnych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny, a także bezpłatne projekty i wzory haftów i wiele więcej…


JoyOS ADVISOR™ pomoc pod ręką

JoyOS ADVISOR™ to niewyczerpane źródło wiedzy o szyciu i o samej maszynie HUSQVARNA. Narzędzie daje dostęp do ciekawych projektów szyciowych z instrukcjami „krok po kroku”, samouczków z praktycznymi poradami  oraz porad dotyczących szycia i haftowania. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy też dostęp do podręcznika, który odsłania przed użytkownikiem niesamowite funkcje maszyny, takie jak precyzyjne pozycjonowanie projektu, itp. Znajdziemy tu też Przewodnik Szybki Start, który podpowie, jak skonfigurować maszynę do szycia lub haftu i jak rozpocząć pracę z maszyną. JoyOS ADVISOR™ zawiera też przewodnik po akcesoriach, tych dołączonych i opcjonalnych.


Exclusive Sensor System™

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu pozwalają na wygodną pracę z bardzo dużymi elementami, np. pikowanymi kołdrami. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, maszyna świetnie radzi sobie z bardzo grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.


Dodatkowy podwójny transport

Maszyna Husqvarna Viking Epic 980Q ma opcjonalny podwójny transport, łączący zalety transportu dolnego ząbkowego i swojego rodzaju stopy kroczącej. Dzięki temu rozwiązaniu maszyna z łatwością szyje wiele warstw materiału lub bardzo trudne, ciężkie tkaniny. Funkcję podwójnego transportu można łatwo włączać lub wyłączać. Zintegrowany podwójny transport, sprawia, że ściegi są równe i precyzyjne, a maszyna świetnie radzi sobie z trudnymi materiałami: skórą, welurem, bardzo elastycznymi dzianinami czy materiałami z włosiem.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma ponad 1000 wbudowanych ściegów, w tym alfabet, ściegi dekoracyjne i programy do pikowania. Wbudowane ściegi, są uporządkowane w kilkunastu kategoriach, co pozwala łatwo odnaleźć poszukiwany program ściegowy. Na ekranie, oprócz podglądu wybranego ściegu, maszyna zasugeruje odpowiednią stopkę i inne parametry. Szpulki w tym modelu są o 30% większe niż w domowych maszynach.

System ściegów deLuxe™

Zastosowany w maszynie system ściegów deLuxe™ pozwala na uzyskanie idealnych ściegów. Maszyna sama dobiera odpowiednie naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny. Rezultatem są idealne szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału. System ściegów deLuxe™ ułatwia np. szycie i haftowanie metalicznymi nićmi.


Zaprogramowane ściegi możemy łatwo edytować i pozycjonować - maszyna ma 29 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod kątem, ułatwia łączenie ściegów w kształty.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


Mocna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Epic 980Q ma ogromne pole pracy, precyzyjnie oświetlone diodami LED. Wygodny dostęp do ustawień maszyny daje nam duży, kolorowy ekran dotykowy Do włączania i wyłączania najważniejszych funkcji służą praktyczne przyciski. Siła wkłucia igły jest sterowana elektronicznie, dlatego maszyna płynnie szyje bardzo delikatne i bardzo grube materiały. W maszynie zastosowano przyjazny użytkownikowi system szybkiej wymiany stopek.

Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.


Czujnik kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.


Aby skrócić przestoje w pracy, możemy nawijać szpulkę na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia oraz przez nawleczoną igłę. Akcesoria do maszyny, z łatwością, utrzymasz w porządku dzięki funkcjonalnej szufladce. Na obudowie maszyny umieszczono linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna ma też wbudowane dwa porty USB.

Power Stitch - elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły

Zwiększona, elektronicznie sterowana siła wkłucia igły sprawia, że maszyna poradzi sobie nawet z kilkoma warstwami materiału. Power Stitch gwarantuje doskonałe rezultaty podczas szycia trudnych materiałów – ciężkich i gęstych tkanin.Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.


Wyposażenie:

STOPKI:
Stopka uniwersalna A
Stopka do ściegów dekoracyjnych B
Stopka do obszywania dziurek C
Stopka do ściegu krytego D
Stopka do wszywania zamków E
Poślizgowa stopka H
Stopka krawędziowa J
Stopka do pikowania ¼” P
Stopka do haftowania i cerowania R
Stopka do ściegów wielokierunkowych S

AKCESORIA:
Siatka na szpulki nici
Śrubokręt uniwersalny
Rozcinacz ściegów
Pędzelek
Prowadniki krawędziowe
Bębenki
Trzpień na szpulkę
Duży trzpień na szpulkę
Nasadka na szpulkę, mała (2)
Nasadka na szpulkę, średnia ( 2)
Nasadka na szpulkę, duża (2)
Narzędzie wielofunkcyjne
Płytka ściegowa do ściegu prostego
Miękki pokrowiec na maszynę
Rozrusznik nożny
Przewód
Zestaw igieł


Maszyna ma menu w języku angielskim.


Cechy produktu

Producent
Husqvarna
Rodzaj maszyny
Komputerowa
Regulacja prędkości szycia
Tak
Liczba ściegów
Ponad 1000
Regulacja długość ściegu
Tak
Regulacja szerokość ściegu
do 7 mm
Programowanie sciegów
Tak
Regulacja docisku stopki
Automatyczna
Regulacja naprężenia nitki
Automatyczna
Rodzaj chwytacza
Rotacyjny
Rodzaj uruchomienia maszyny
Przycisk start/stop i pedał nożny
System igieł
130/705 H
Gwarancja
60 miesięcy
Taperowanie
Tak
Czujnik zerwanej nitki
Tak

pobierz

Instrukcja obsługi (pobierz 8.52MB)

Instrukcja do pobrania w pdf

Mogą Ci się spodobać