HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85
 • HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85

HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85

Maszyno-hafciarka HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85

Szczegóły

18 999,00 zł w tym VAT

Cena regularna: 20 299,00 zł -1 300,00 zł

Wybróbuj wymarzoną maszynę do szycia
30 lub 50 rat 0% - zapytaj nas o szczegóły
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Ultranowoczesna maszyna do szycia i haftowania HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85. Maszyna z pełną automatyką i portem WiFi. Maszyna ma 680 programów ściegowych i 620 wzorów haftów.

Automatyczna maszyna do szycia

HUSQVARNA VIKING DESIGNER SAPPHIRE 85 to nowoczesna maszyna do szycia i haftowania. Zastosowane w maszynie automatyczne funkcje sprawią, że nie będziesz chciała przestać szyć. Sapphire 85 ma wbudowny port WiFi i stały dostęp do narzędzi mySewnet™ z poziomu ekranu dotykowego.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co pozwala na łączenie się z aplikacjami mySewnet™, łatwe aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż powiększającej się biblioteki wspaniałych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne i pozwala na łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie kolorów i inne. mySewnet™ Cloud - bezpłatne konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu bezpłatnych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny, a także bezpłatne projekty i wzory haftów i wiele więcej…


Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą dużego ekranu dotykowego, a dla najważniejszych funkcji, z przodu maszyny umieszczono 9 praktycznych przycisków. Szybki dostęp mamy do funkcji: automatycznego pozycjonowania igły góra/dół, funkcji Start/Stop, szybkiego zatrzymania maszyny - Stop, Funkcji Fix, automatycznego obcinania nici, szycia wstecz, regulacji prędkość, automatycznego podnoszenia i opuszczania stopki. Dostęp do maszyny możemy też mieć urządzeń mobilnych - tabletu lub telefonu.

JoyOS ADVISOR™ pomoc pod ręką

JoyOS ADVISOR™ to niewyczerpane źródło wiedzy o szyciu i o samej maszynie HUSQVARNA. Narzędzie daje dostęp do samouczków z praktycznymi poradami, ciekawych projektów szyciowych z instrukcjami „krok po kroku” oraz porad dotyczących szycia i haftowania. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy też dostęp do podręcznika, który odsłania przed użytkownikiem niesamowite funkcje maszyny, takie jak precyzyjne pozycjonowanie projektu, itp. Znajdziemy tu też Przewodnik Szybki Start, który podpowie, jak skonfigurować maszynę do szycia lub haftu i jak rozpocząć pracę z maszyną. JoyOS ADVISOR™ zawiera też przewodnik po akcesoriach, tych dołączonych i opcjonalnych.


Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.


Czujnik kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.


Żeby do maksimum skrócić przestoje w pracy, maszyna pozwala na nawijanie szpulek na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia lub haftowania oraz przez nawleczoną igłę.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma wbudowane 680 ściegów o szerokości do 54 mm i 5 alfabetów. Ściegi możemy też łatwo pozycjonować - mamy do dyspozycji 29 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod kątem, ułatwia łączenie ściegów w kształty. Do dyspozycji mamy też ekskluzywne techniki ściegów, opatentowane przez HUSQVARNA® VIKING®, np. Sequin i Theme. Funkcja Stitch Balance automatycznie ustawia idealny balans transportu podczas szycia do przodu i do tyłu. Zaprogramowane ściegi, są w pamięci maszyny uporządkowane w kilku kategoriach, są też nadrukowane na wewnętrznej stronie otwieranej pokrywy. Do obszywania dziurek mamy do dyspozycji 15 stylów obszyć. Jeśli musisz przerwać haftowanie lub szycie, wszystkie ustawienia i bieżąca pozycja ściegu zostaną automatycznie zapisane. W dowolnym momencie możesz też ręcznie wybrać opcję inteligentnego zapisu.

System ściegów deLuxe™

Zastosowany w maszynie system ściegów deLuxe™ pozwala na uzyskanie idealnych ściegów. Maszyna sama dobiera odpowiednie naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny. Rezultatem są idealne szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału. System ściegów deLuxe™ ułatwia np. szycie i haftowanie metalicznymi nićmi.


Automatyczna hafciarka domowa

Husqvarna Viking Designer Sapphire 85 ma w swojej pamięci ponad 620 wzorów haftów, 8 czcionek hafciarskich, w rozmiarach od 10 do 80 mm. Maksymalne pole haftu to aż 360 x 350 mm. Na maszynie Designer Sapphire 85 możemy haftować z prędkością do 1000 ściegów na minutę. Husqvarna pozwala na szybkie konwertowanie zdjęć na hafty i ich łatwe edytowanie bezpośrednio na ekranie. Zaprogramowane wzory haftów możemy precyzyjnie pozycjonować na tamborku i edytować przy pomocy funkcji: obracanie, odbicie lustrzane, skalowanie, zmiana rozmiaru czy przesuwanie. Maszyna automatycznie przecina ściegi przeskokowe. Każdy wzór haftu możemy wykonać kolorowo lub monochromatycznie. Mamy też możliwość fastrygowania na tamborku. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze.

Design Appliqué – tworzenie aplikacji

Maszyna na specjalny program pozwalający na tworzenie aplikacji bezpośrednio na ekranie maszyny, bez dodatkowego oprogramowania. Możemy wybierać spośród wbudowanych kształtów, takich jak: serce, kwiat czy litery i wykańczać naszą aplikację różnymi rodzajami ściegów.


Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font, która pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.


Niezawodna maszyno-hafciarka

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Designer Sapphire 85 ma duże pole pracy - 25 cm, oświetlone diodami LED. Akcesoria do maszyny z łatwością utrzymasz w porządku dzięki funkcjonalnej szufladce. Na obudowie maszyny umieszczono praktyczną linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna ma też wbudowany port USB.

Power Stitch - elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły

Zwiększona, elektronicznie sterowana siła wkłucia igły sprawia, że maszyna poradzi sobie nawet z kilkoma warstwami materiału. Power Stitch gwarantuje doskonałe rezultaty podczas szycia trudnych materiałów – ciężkich i gęstych tkanin.


Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

Wyposażenie:

Stopki dociskowe:
- Stopka uniwersalna A
- Stopka do ściegów dekoracyjnych B
- Stopka do obszywania dziurek C
- Stopka do ściegu krytego D
- Stopka do wszywania zamków E
- Stopka nieprzywierająca H
- Stopka krawędziowa J
- Stopka do pikowania ¼” P
- Stopka z czujnikiem Q
- Stopka do haftowania i cerowania R
- Stopka do ściegów omnimotion i muszelkowych S
- Stopka z czujnikiem do oszywania dziurek w jednym kroku
- Samoprzylepne podkładki poślizgowe
- Stopka z dodatkowym transportem

Tamborki
- Tamborek Królewski – 360x200 mm
- Tamborek Koronny – 260x200 mm
- Tamborek Wspaniały Kwadratowy – 120x120 mm

Inne akcesoria:
- Siatka na szpulki nici
- Śrubokręt
- Rozpruwacz szwów
- Pędzelek
- Szpulki (11 szt.)
- Prowadniki krawędziowe / do pikowania
- Narzędzie wielofunkcyjne/Podkładka do przeszywania zgrubień
- Klipsy do tamborka
- Krążek na szpulkę – mały
- Krążek na szpulkę – średni
- Krążek na szpulkę – duży
- Podkładka filcowa
- Płytka ściegowa – do ściegów prostych
- Twardy pokrowiec na maszynę
- Miękka torba do przechowywanie i przenoszenia jednostki hafciarskiej
- Rozrusznik nożny z chowanym przewodem
- Kabel zasilający
- Igły
- Książka wzorów haftów DESIGNER SAPPHIRE 85
- Nożyczki
- Kupon materiału i tkaniny stabilizującej
- Ściereczka z mikrofibry

Cechy produktu

Producent
Husqvarna
Rodzaj maszyny
Maszynohafciarka
Regulacja prędkości szycia
Tak
Liczba ściegów
680
Obszywanie dziurki
Automatyczne
Programowanie sciegów
Tak
Automatyczne ryglowanie
Tak
Regulacja docisku stopki
Automatyczna
Nawlekacz igły
Automatyczny
Obcinacz nitek
Automatyczny
Rodzaj chwytacza
Rotacyjny
Osłona Maszyny
Twarda walizka
Wolne ramię
Tak
Schowek na akcesoria
Tak
Gwarancja
60 miesięcy
Taperowanie
Tak
Liczba fontów w maszynie
5
Czujnik zerwanej nitki
Tak

pobierz

Instrukcja obsługi (pobierz 19.41MB)

Instrukcja do pobrania w pdf

Mogą Ci się spodobać