Lubimy szyć w zespole, lubimy jak jest u nas dużo ludzi i Raj tętni szyciem. Mamy tu wszystko, by stworzyć Wam warunki do kreatywnego i innego niż wszędzie SPĘDZANIA CZASU razem. A czyż to nie jest najważniejsze? Zapoznaj się z wydarzeniami, które przygotowaliśmy w Raju Szycia w Poznaniu.

Unikatowe spotkania integracyjne dla firm w Raju Szycia

Jeżeli poszukujesz miejsca, gdzie możesz kreatywnie spędzić czas ze swoim zespołem łącząc dobry czas na rozmowy, wspólne bycie i szycie – Raj Szycia to dobry wybór!

Zabierz swój zespół w miejsce, gdzie świat tętni szyciem!  Stwórzmy razem projekt! Firmowy kalendarz z filcu z kieszonkami na złote myśli…? A może T-shirt, zdobiony tak, aby każdy mógł wyrazić siebie?

Przecież każdy dobry szew(f) wie… że tworzenie zgranego zespołu w pracy to moc, która dodaje skrzydeł! U nas w Raju „uszyłyśmy” już wiele talentów, a wszystko dzięki współpracy człowiek – maszyna – nitka. Wierzymy, że systematyczne dbanie o talenty jest jak dobrze uszyty projekt – ma się go w dobrej jakości na lata!  Pozwól, że pomożemy Ci zszyć załogę… NITKĄ!

Szyjemy zespół!

Razem oswoimy maszynę do szycia i zaktywujemy pokłady wyobraźni! Zadbamy o przyjemną atmosferę i dobrze spędzony czas Twojego zespołu z nutą praktyki i fantazji. Pokażemy, że szycie to nie nuda i że każdemu się uda!

Dowiedz się więcej z naszego bloga i zapoznaj się z ofertą (PDF)!

Spotkania warsztatowe dla grup szkolnych i licealnych!

Lekcje nie muszą zawsze wyglądać tak samo i odbywać się w szkole, szczególnie gdy trafia się do niezwykłej przestrzeni kreatywności, kolorów, materiałów! Bo tak jest u nas w Raju Szycia na Krysiewicza! 

Wizyty klasowe u nas to zwykle odgłos krojonego materiału, dźwięku maszyny do szycia, ale również wiele pytań! Spotkania u nas mają to do siebie, że odpowiadamy niezwłocznie i popieramy praktyką! Cieszy nas, że w tej pasji świetnie wypadają zarówno dziewczyny jak i chłopacy!

Bo kto nie chce dotknąć kolorowych guzików na maszynie, przeszyć pięknym ściegiem swojej pracy, nawinąć nić na szpulkę, czy zbadać co maszyna do szycia kryje w środku. Nasze powierzchnia ma dedykowane i w pełni wyposażone miejsca do szycia i krojenia, dlatego warsztaty przebiegają sprawnie i w pełni bezpiecznie.

Ideą warsztatów dla szkół jest 3 godzinne spotkanie, na którym każdy z uczestników wycina, następnie szyje pod okiem naszych specjalistów swój projekt. Naszą misją jest przekazanie w sposób kreatywny i prosty wiedzy o podstawowym szyciu, maszynie do szycia, a pondto podtrzymanie zręczności manualnej w obsłudze codziennych akcesoriów.

Więcej czytaj na naszym blogu lub sprawdź ofertę (PDF)!

Zapraszamy do kontaktu!

O szczegółach naszych kreatywnych spotkań porozmawiasz z Magdaleną z Raju pod adresem mailowym magdalena@rajszycia.pl, tel. 602 322 209.