Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Zamiast lekcji warsztaty szycia w Poznaniu!

Zamiast lekcji warsztaty szycia w Poznaniu!

Czy lekcje muszą zawsze wyglądać tak samo i odbywać się w szkole? Zdecydowanie mówimy, że nie. A wiemy, co mówimy ponieważ od kilku miesięcy witamy regularnie w naszej kreatywnej przestrzeni, młodych adeptów sztuki szycia!

Spotkania warsztatowe dla grup szkolnych i licealnych!

Trudno nie przyznać, że po przekroczeniu drzwi Raju wzbiera w wielu fala kreatywności, jedni śpiewają, drudzy podziwiają, kolejni gromadzą się już przy stole krojczym, gdzie rozłożone czekają materiały, guziki, kolorowe wstążki. Nie brakuje tych, co chcą dotknąć kolorowych guzików na maszynie, natychmiast przeszyć pięknym ściegiem kawałka materiału, nawinąć nić na szpulkę, czy zbadać co maszyna do szycia kryje w środku.

Wizyty klasowe to odgłos krojonego materiału, dźwięku maszyny do szycia, ale również wiele pytań! Lekcje w Raju to praktyka na wyciągnięcie ręki - odpowiadamy niezwłocznie i aktywnie prezentujemy!

Sprawnie i bezpiecznie

Nasze powierzchnia ma dedykowane i w pełni wyposażone miejsca do szycia i krojenia, maszyny do szycia to nowoczesne modele z funkcjami dopasowanymi do młodszych i starszych uczniów, dlatego warsztaty przebiegają sprawnie i w pełni bezpiecznie pod okiem naszych specjalistów. Cieszy nas, że w tej pasji świetnie wypadają zarówno dziewczyny jak i chłopacy!

Idea warsztatów

Warsztaty dla szkół to 3 godzinne spotkanie, na którym każdy z uczestników wycina, następnie szyje swój wcześniej ustalony projekt. Naszym misją jest przekazanie w sposób prosty wiedzy o podstawowym szyciu, maszynie do szycia, a pondto podtrzymanie zręczności manualnej w obsłudze codziennych akcesoriów.

Różnicujemy potrzeby

Oczekiwania młodzieży nieco odbiegają od podstawowych radosnych chmurek i jednorożców. Tutaj mocno wpisujemy się w  trend "no waste", upcycling, dlatego chętnie dajemy dużo wolności w kreatywności! Szycie z łatek, drugie życie dla spodni – to najbardziej popularne tematy spotkań dla młodzieży. Większość płynie na maszynie, tak jakby nigdy nic innego w życiu nie robiła -a to chwyta za serce najbardziej. Pomagamy odkrywać talenty!

Zapraszamy na lekcje do nas! Do Raju Szycia na Krysiewicza w Poznaniu! Pobierz ofertę PDF.

Wszystko to ustalisz z Magdaleną z Raju pod adresem mailowym magdalena@rajszycia.pl , tel. 602 322 209

Zapraszamy do kontaktu!

P.S. HEJ! HO!

Niespodzianka! Czy któraś ze szkół jest chętna na nasze materiały dydaktyczne? Takie plakaty cudownie wpisują się w przestrzeń pracowni technicznych lub plastycznych. Co należy zrobić? Przyjdź ze swoją klasą do nas na warsztaty lub zapisz swoją szkołę do naszego newslettera! W ten sposób otrzymujesz również 5% zniżki na zakupy do szkolnej pracowni.


Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz