Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Prezent na Dzień Mamy

Prezent na Dzień Mamy

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, a Ty chcesz przygotować wyjątkowy prezent, który zaskoczy Twoją mamę i wywoła u niej uśmiech na twarzy? Jeśli Twoja mama pasjonuje się szyciem lub krawiectwem, to doskonale wiemy, jak możesz ją ucieszyć!

Prezent na Dzień Matki może być wyjątkowym sposobem wyrażenia miłości i docenienia swojej mamy. Jeśli jest kreatywna i lubi rękodzieło, maszyny do szycia lub akcesoria krawieckie mogą być doskonałym prezentem. Oto kilka propozycji, które mogą sprawić radość każdej mamie zainteresowanej szyciem.

Maszyna do szycia

Wydaje się, że idealnym prezentem na tę okazję będzie maszyna do szycia. To nie tylko praktyczne narzędzie, ale również spełnienie marzeń dla każdej osoby kochającej tworzyć swoje własne projekty. Maszyna do szycia otworzy przed Twoją mamą nieskończone możliwości twórcze. Będzie mogła szyć ubrania, ozdoby, poduszki czy nawet przedmioty codziennego użytku, dając upust swojej wyobraźni.

Maszyna do szycia to prezent, który umożliwi Twojej mamie realizację jej pasji. Wybierz model dostosowany do jej potrzeb i umiejętności. Jeśli jest początkująca, zastanów się nad prostszym modelem z podstawowymi funkcjami. Jeśli jest doświadczona, można rozważyć bardziej zaawansowaną maszynę, która oferuje większą różnorodność ściegów i funkcji.

TEXI BALLERINA - wieloczynnościowa maszyna do szycia sterowana komputerowo w przyjemnych filoetowych barwach spodoba się każdej mamie. Wyposażona jest w 200 programów szycia, alfabet, przyciski funkcyjne ułatwiające pracę oraz w zestaw stopek i stolik powiększający pole pracy. Jest idealna na rozwinięcie kreatywnych umiejętności. Alfabet można wykożystać na wyszywanie imienia dziecka na rzeczach do przedszkola czy szkoły, co może spodobać się mamom dzieci przedszkolnych i szkolnych.

PFAFF SMARTER 160S - wieloczynnościowa maszyna do szycia z różowym akcentem. Jest wyposażona w 23 ściegi oraz program do automatycznego obszywania dziurek i program do przyszywania guzików. Ta maszyna do szycia pozwala na płynną i precyzyjną regulację docisku stopki i naprężenia górnej nici. Będzie idealna na rozpoczęcie nauki szycia. Dzięki regulacji docisku stopki z łatwością można szyć na niej materiały elatyczne oraz tkaniny różnej grubości.

HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q - maszyna do szycia ze snów! To nowoczesna, automatyczna maszyna do szycia, o bardzo dużej, jasno oświetlonej przestrzeni roboczej 310 x 140 mm i ekranem dotykowym HD o średnicy ponad 10 cali. Ta maszyna do szycia najnowszej generacji ma wbudowany port WiFi. Podczas pracy na maszynie, mamy stały dostęp do podpowiedzi i rozbudowanej pomocy z opisem wszystkich funkcji maszyny i filmami instruktarzowymi. Ten ultranowoczesny model spełni marzenie każdego pasjonata szycia.

Akcesoria krawieckie

Jeżeli Twoja mama posiada już maszynę do szycia, zastanów się nad akcesoriami krawieckimi. Możesz wybrać różnorodne narzędzia, które ułatwią i uprzyjemnią jej pracę.

Zestaw wysokiej jakości akcesoriów krawieckich to doskonałe uzupełnienie dla maszyny do szycia. Możesz rozważyć takie przedmioty jak nożyczki do tkanin TEXI TITANIUM TiDuo850 czy zestaw do cięcia i krojenia TEXI CRAFT PURPLE 60x45. Możesz także wybrać elegancką bransoletkę magnetyczną w kształcie serca na szpilki TEXI LOVE PURPLE, aby pomóc Twojej mamie zapanować nad porządkiem w trakcie szycia. Taki drobiazg z pieknym serce na pewno ją ucieszy.

Kurs szycia

Jeśli Twoja mama jest zainteresowana doskonaleniem swoich umiejętności krawieckich, możesz podarować jej voucher na kurs szycia. Możesz zaproponować swojej mamie czas wspólnego szycia na warsztacie Szycie w Duecie na Dzień Mamy, gdzie uszyjecie razem spódnice. Możecie razem pracować nad projektam, wymieniać pomysły i spędzić czas na twórczej aktywności. To nie tylko umożliwi Wam budowanie więzi, ale także stworzy piękne wspomnienia.

Prezent na Dzień Mamy powinien być wyjątkowy, a maszyna do szycia lub akcesoria krawieckie na pewno będą świetnym wyborem dla mamy, która kocha tworzyć własne projekty. To podarunek, który dostarczy jej nie tylko radość, ale również inspirację do kontynuowania swojej pasji.

Nie zapomnij również o napisaniu osobistego podziękowania na specjalnej kartce. Wprowadź w nią swoje uczucia i wyrazy uznania za to, jak wiele Twoja mama wkłada wysiłku i miłości w swoje szycie. Podkreśl, że doceniasz jej pasję i talent, i że jesteś wdzięczny za wszystko, czym dzieli się z Tobą.

Z hasłem: DLAMAMY masz 10% rabatu na zakupy na naszej stronie. Rabat ważny do 31.05.2023, nie łączy się z innymi promocjami.

Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz