Lżej o VAT!

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Raj Szycia poleca: Konkurs Podszyty Pasją

Raj Szycia poleca: Konkurs Podszyty Pasją

Tytuł Burda znają w Polsce nie tylko ludzie szyjący. Popularne czasopismo z wykrojami bywało przecież w domach naszych mam i babć. Z niego powstawały wymarzone kreacje w czasach, gdy ubrania nie były jeszcze tanie i łatwo dostępne w sieciówkach.


Dzisiaj Burda wciąż jest wiodącym tytułem wśród czasopism oferujących gotowe wykroje i chyba każdemu szyjącemu zdarzyło się coś stworzyć na podstawie modeli słynnej Burdy.


Magazyn Burda Style
właśnie świętuje swoje 30-lecie w Polsce. 30-te urodziny obchodzi też firma Strima, wiodący na rynku, dystrybutor profesjonalnych urządzeń do szycia, prasowania, klejenia i krojenia.

A, że w Raju uważamy, że w świecie szyjących musimy się wspierać, to ciesząc się z tego podwójnego jubileuszu (a jest nam szczególnie miło, gdyż jako jeden z dystrybutorów maszyn do szycia Pfaff i Husqvarna, cenimy sobie niezawodną współpracę z firmą Strima) nie możemy nie polecić Wam, pasjonatom szycia, udziału w konkursie, który wspólnie organizują Burda i Strima.Zatem podpowiadamy, co musicie zrobić by wziąć udział w Konkursie Podszytym Pasją i zawalczyć o bardzo atrakcyjne nagrody:


•    Uszyć dowolną kreację na podstawie wykrojów Burdy (miesięcznika, wydania specjalnego lub e-wykrojów). Zrobić zdjęcie uszytej pracy i zgłosić się do konkursu poprzez prawidłowe wypełnienie formularza.

•    Należy zachować swoją konkursowa kreację. Twórcy 10 najlepszych prac mogą zostać poproszeni o dostarczenie ich do oceny przez organizatora. Jury na tej podstawie wyłoni zwycięzców konkursu.

•    Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych upływa 30.06.2021 r.

•    Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 04.09.2021 r. w siedzibie Strima w Poznaniu i w piśmie Burda, wydanie 10/2021.

•    Konkurs jest prowadzony na terenie Polski, uczestnikiem może być każda osoba pełnoletnia.

•    Szczegóły dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: www.strima.com.


A teraz zobaczcie jakie nagrody czekają na laureatów najciekawszych prac:


Grand Prix Strima
Hafciarka Texi Iris o wartości 24 500 PLN
Nagroda publiczności
Szafka Texi Sesame Duo o wartości 3 000 PLN
Vouchery na zakupy w sklepie strima.com
- 1000,00 zł
- 2000,00 zł
Gotowe wykroje możecie oczywiście modyfikować. Liczy się pomysł i kreatywność, a wiemy, że tego Rajowiczom nie brakuje!


Życzymy samych ciekawych pomysłów, metrów materiałów pod igłą i równej stębnówki – powodzenia!


Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz