Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty

Krojenie i cięcie

Liczba produktów: 145

Pokazano 1-24 z 145 pozycji

Aktywne filtry

.Istotnym etapem szycia jest skrojenie potrzebnych elementów.

Najpopularniejszym narzędziem do tego celu są nożyczki – w Raju Szycia mamy cała gamę nożyc krawieckich o specjalistycznym zastosowaniu i różnych rozmiarach, nożyczki o różnych typach ostrzy i uchwytów, nożyce kute.

Wygodnym rozwiązaniem do krojenia są też noże krążkowe. W połączeniu z matą samoregenerującą i liniałami sprawdzają się zarówno cięcia po liniach prostych (niezastąpione podczas krojenia elementów patchworków), jak i krojenia elementów szytej odzieży.

W pracowni nie może także zabraknąć praktycznych obcinaczek, które znajdziesz u nas w różnych wariantach kształtów i kolorów.

Gdy chcemy oszczędzić czas lub usprawnić krojenie kilku warstw materiału, najlepiej sprawdzą się noże tarczowe (nazywane też ręcznymi krajarkami do tkanin). Te narzędzia krojcze umożliwiają krojenie różnorodnych materiałów, zarówno delikatnych, na przykład jedwabiu czy satyny, jak średniej grubości tkanin bawełnianych aż po grube dzianiny, a także skóry, tkaniny winylowe, futra i materiały z włosiem czy tkaniny obiciowe.

Noże krawieckie są szybkie i bardzo precyzyjne. Są wyposażone w wymienne ostrza: okrągłe, ośmiokątne lub dziesięciokątne, posiadają regulację prędkości i ledowe oświetlenie pola pracy.

W naszej ofercie znajdziesz też wygodny bezprzewodowy nóż tarczowy marki Texi.