Wiosenny upcykling
  • Wiosenny upcykling

Wiosenny upcykling

Wiosenne warsztaty upcyklingowe - przerób swoje ubranie i odmień swój styl!

Szczegóły

Prowadzący: Joanna Celka

Poziom zaawansowania: Początkujący

Czas trwania: 3 godz.

99,00 zł w tym VAT

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać equalizer cached Dodaj do porównania

Wraz z nadejściem wiosny często robimy porządki w naszych szafach. To idealny czas na to by nieco odświeżyć także swoje stare ubrania. A może kusi Was by dodać im nieco indywidualnego charakteru? Jeśli taka wiosenna zmiana chodzi Wam po głowie to mamy dla Was idealną propozycję na spędzenie sobotniego przedpołudnia!

Podczas warsztatów pokażemy Wam jak za pomocą kilku technik krawieckich, odrobiny dodatków i, przede wszystkim, Waszej kreatywności, wyczarować swoja unikalną jeansową kurtkę lub koszulę.

A warsztaty z nami to świetna okazja do nauki nowych umiejętności w miłej, kreatywnej atmosferze.

W dobie zrównoważonej mody stawiamy na upcykling – wykorzystujemy ubrania, które straciły swój urok, i nadajemy im nowe życie. Poprzez kreatywne przeróbki stworzysz jedyny w swoim rodzaju, designerski produkt z ekologicznym przesłaniem.

Czego się nauczysz?

- metod tworzenia i dodawania falban do swoich ubrań

- naszywania naszywek i cekinów

- naszywania maszynowo wzorów grubymi nićmi

- tworzenia wzorów pisakami do tkanin

- będziemy mogli również lekko zmodyfikować krój

Akcesoria i materiały do zdobienia zapewniamy na miejscu. Uczestnicy przynoszą własne kurtki lub koszule denimowe, które chcieliby twórczo przerobić.


Raj Szycia, ul. Krysiewicza 3a (wejście od ul. Ogrodowej) w Poznaniu

22.03.2025 r. (sobota)

Czas trwania: 11:00-14:00


Zainspiruj się światem mody, tworząc designerskie kreacje z własnych ubrań! Dołącz do nas i odmień swój denim!



WIOSENNY UPCYKLING
Nowy