TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET
  • TEXI SMART S+B SET

Stół prasowalniczy z automatyczną wytwornicą pary, żelazkiem, szczotką parową i stopą przeciwpołyskową PTFE

TEXI SMART S+B SET

4 918,77 zł w tym VAT

Ilość
Czekamy na dostawę ! equalizer cached Dodaj do porównania
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Tylko teraz w zestawie promocyjnym ze szczotką parową TEXI SMART S+B BRUSH i stopą przeciwpołyskową PTFE. Pierwszy kompaktowy stół prasowalniczy z inteligentnym programowaniem czasu pracy turbiny, sterowanej za pomocą mikrowyłącznika w żelazku. Teraz w komplecie ze szczotką parową i stopą przeciwpołyskową na stopę żelazka. Od teraz wszystko w jednym palcu. Wszystkie funkcje: sterowanie parą, odsysaniem i nadmuchem za pomocą mikrowyłącznika żelazka. Funkcja "podwójnego kliknięcia" - błyskawiczne przełączanie między odsysaniem a nadmuchem (zmiana kierunku obrotów turbiny za pomocą mikrowyłącznika).

Kompaktowy stół prasowalniczy z automatyczną, zintegrowaną wytwornicą pary (gwarantuje ciągłą pracę), żelazkiem i prasulcem rękawowym. Pierwszy na rynku wyposażony w inteligentne programowanie czasu pracy turbiny, sterowane za pomocą mikrowyłącznika w żelazku (sterowanie parą, odsysaniem i nadmuchem za pomocą mikrowyłącznika żelazka). Od teraz wszystko w jednym palcu. Funkcja "podwójnego kliknięcia" gwarantuje błyskawiczne przełączanie między odsysaniem a nadmuchem (zmiana kierunku obrotów turbiny za pomocą mikrowyłącznika). Wyeliminowano pedał obsługujący odsysanie lub nadmuch. Czas pracy turbiny zależy od woli operatora. Bardzo elastyczna wykładzina stołu przepuszcza powietrze i parę, eliminuje odbicia i wyświecenia. Zobacz, jak działa!

Specyfikacja techniczna:

- powierzchnia prasowania 120 x 45 cm

- pojemność kotła 0,95 l - pojemność zbiornika wody 1,1 l

- ciśnienie pary 2,8 BAR - napięcie 230 V - moc turbiny 40 W

- moc żelazka 800 W

- moc wytwornicy pary 1300 W

- waga 26 kg - regulacja wysokości 60 - 105 cm

- wymiary zestawu gotowego do pracy 136x45x105 cm

- wymiary po złożeniu 136x45x24 cm

Możliwa praca w trybie automatycznym i manualnym.

Zestaw składa się ze stołu, automatycznej wytwornicy pary (możesz prasować non stop), przemysłowego żelazka Steam Master i prasulca rękawowego z odsysaniem i nadmuchem. Dzięki złączu SWITCH & USE wytwornica współpracuje także ze szczotką parową lub pistoletem do usuwania plam. Bezkompromisowe materiały. Konstrukcja stołu stalowa, chromowana, wytwornica pary wykonana ze stali nierdzewnej. Można przechowywać w dowolnej pozycji. TEXI SMART S+B to nowa jakość prasowania.

2 lata gwarancji, door-to-door