TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX
  • TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX
  • TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX

TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX

Stebnówka 1-igłowa, mechatroniczna do lekkich i średnich materiałów z automatycznym obcinaniem nici - maszyna do szycia kompletna - 2 lata gwarancji

Szczegóły

2 925,71 zł w tym VAT

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać favorite_border cached Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM to 1-igłowa stebnówka przemysłowa z transportem dolnym ząbkowym, automatycznym pozycjonowaniem igły i obcinaniem nici z dotykowym panelem sterującym.

Przemysłowa stebnówka jednoigłowa TEXI

TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM to nowoczesna maszyna do szycia lekkich i średnich materiałów. Maksymalna prędkość szycia to 5000 ściegów/min, maksymalna długość ściegu do 5 mm, maksymalne podnoszenie stopki do 13 mm. W standardowym wyposażeniu stebnówka ma automatyczne obcinanie nici. Maszyna z centralnym układem smarowania.

Stebnówka przemysłowa najnowszej generacji

TRONIC 3 NEO PREMIUM to energooszczędna maszyna do szycia z silnikiem AC SERVO, sterowaniem wbudowanym w główkę i bezpośrednim napędem igielnicy. Nowoczesny silnik pozwala zaoszczędzić do 70% energii i gwarantuje cichą pracę maszyny. Wydajny wentylator zapewnia optymalne chłodzenie i zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła podczas wielogodzinnej pracy. Nowoczesny panel dotykowy zapewnia łatwy dostęp do parametrów szycia. Stebnówka TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM ma też wbudowane energooszczędne, ledowe oświetlenie pola pracy. Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system 135x5 lub 135x5 SERV7, z odpowiednimi czubkami, zależnie od rodzaju szytego materiału.

Kompletna maszyna do szycia w pakiecie PREMIUM

Stebnówka TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM to kompletna maszyna do szycia na uniwersalnej, regulowanej podstawie - STAND TEXI PREMIUM SILVER i najwyższej jakości blacie ze sklejki brzozowej - TABLE TOP TSM PREMIUM. Blaty z 30-warstwowej sklejki doskonale tłumią wibracje, są też odporne na uderzenia i ścieranie dzięki specjalnemu pokryciu ze strukturalnego laminatu. Dodatkowo boki blatów są zabezpieczone listwami ABS.

Pakiet TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM to także: 2 LATA PEŁNEJ GWARANCJI - bezpłatny serwis.

Cechy produktu

Producent
Texi
Rodzaj maszyny
Stebnówka przemysłowa
Maksymalna prędkość szycia
5000 ściegów na minutę
Regulacja długość ściegu
do 5 mm
System igieł
135/5
Gwarancja
24 miesiące

Mogą Ci się spodobać