TEXI STARTER 1
  • TEXI STARTER 1

TEXI STARTER 1

Zestaw 9 podstawowych akcesoriów krawieckich

Szczegóły

89,05 zł w tym VAT

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać equalizer cached Dodaj do porównania favorite_border cached Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z szyciem i potrzebujesz niezbędnych narzędzi, TEXI STARTER jest idealnym zestawem, który pomoże Ci podjąć pierwsze krawieckie wyzwania. To też idealny prezent dla osoby rozpoczynającej naukę szycia. Zawiera dziewięć niezastąpionych elementów, które ułatwią Ci pracę na maszynie do szycia i ręcznie. Oto, co znajdziesz w tym zestawie:

  1. TEXI LOVE GREEN: Ta urocza bransoletka magnetyczna Texi Love poprawi Twój komfort pracy. Dzięki specjalnej magnetycznej płytce w kształcie serca utrzymasz drobne metalowe przedmioty, takie jak szpilki, igły, agrafki czy śrubki, zawsze pod ręką. Przydatna i stylowa jednocześnie.

  2. TEXI 4075: Stalowe, bardzo długie szpilki z główkami w kształcie kwiatków. Idealne do upinania materiału, co ułatwi pracę i zapewni dokładność podczas szycia.

  3. TEXI 4007: Ta uniwersalna miara krawiecka z podziałką centymetrową o długości 150 cm umożliwia precyzyjne miarowanie materiału. Jest dwustronna, z jednej strony w kolorze żółtym, z drugiej w kolorze białym.

  4. TEXI 4022: Uniwersalne i poręczne obcinaczki do nitek o długości 10,9 cm. Dzięki ostrym czubkom obcinaczek, będziesz w stanie dokładnie obciąć niechcianą nitkę w dowolnym miejscu.

  5. TEXI 4013: Ten zestaw dwóch kredek krawieckich z miękkim rysikiem pozwoli na rysowanie na tkaninie i dzianinie. Przydatne do zaznaczania miejsc, gdzie przyszycie guzika, naszycie kieszeni, patki i wiele innych. W zestawie znajdują się kredka biała i kolorowa (różowa lub niebieska).

  6. TEXI 4015 PURPLE: Fioletowy pisak znikający, który można używać na tkaninach, papierze, drewnie i plastiku. Zaznaczenia znikają po około 48 godzinach. Przed użyciem zaleca się przetestować na zbędnym skrawku materiału.

  7. TEXI 4034: To niezbędne narzędzie przy nawlekaniu nici na igłę w maszynach domowych, które nie posiadają automatycznego nawlekacza nici. Doskonale sprawdzi się także podczas nawlekania nici na igłę do szycia ręcznego. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki nawlekaczy.

  8. TEXI CREATIVE 10: Ten zestaw 10 sztuk igieł do maszyn domowych jest niezastąpiony. Zawiera różne rodzaje igieł, takie jak uniwersalne, do jeansu, do stretchu, pasujące do większości typów maszyn domowych. W zestawie znajdują się igły o różnych grubościach, aby dostosować się do różnych rodzajów materiałów.

  9. TEXI 4024: Rozpruwacz to narzędzie służące do prucia szwów i może być także używane jako rozcinacz do wcześniej obszytych dziurek.

Ten zestaw narzędzi krawieckich TEXI STARTER to kompleksowe rozwiązanie dla początkujących krawców, które ułatwi im rozpoczęcie swojej krawieckiej przygody. Wszystkie narzędzia są praktyczne, funkcjonalne i trwałe, co sprawi, że Twoje projekty krawieckie staną się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.


Mogą Ci się spodobać