TEXI TRE 04 N PREMIUM EX
  • TEXI TRE 04 N PREMIUM EX
  • Próbka ściegu maszyny do szycia.

TEXI TRE 04 N PREMIUM EX

Owerlok 1-igłowy, 3-nitkowy, mechatroniczny do lekkich i średnich materiałów - maszyna do szycia kompletna - 2 lata gwarancji

Szczegóły

4 180,31 zł w tym VAT

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać favorite_border cached Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

TEXI TRE 04 N PREMIUM EX 1-igłowy, 3-nitkowy przemysłowy owerlok, wyposażony w automatyczną funkcję pozycjonowania igły i transport dolny różnicowy.
Maszyna do szycia z serii TEXI NEO.


Przemysłowy owerlok TEXI

TEXI TRE 04 N PREMIUM EX to uniwersalna maszyna do szycia lekkich i średnich materiałów. Maksymalna prędkość szyciaTEXI TRE 04 N PREMIUM EX to aż 7000 ściegów/min. Długość ściegu - do 4 mm, szerokość obrzucania - do 4 mm. Maksymalna wysokość podnoszenia stopki dla tego modelu to 6 mm. Owerlok wyposażony w centralny układ smarowania.

Nowoczesny owerlok trzynitkowy

TEXI TRE 04 N PREMIUM EX to energooszczędna maszyna szwalnicza z silnikiem AC SERVO, sterowaniem i bezpośrednim napędem igielnicy wbudowanym w główkę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika maszyna zużywa do 70% mniej energii niż maszyny z konwencjonalnymi silnikami. Maszyna jest bardzo cicha i nie wpada w niekorzystne wibracje. Owerlok TEXI TRE 04 N PREMIUM EX jest wyposażony w nowoczesny panel dotykowy zapewniający łatwe sterowanie parametrami maszyny oraz energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system B-27 z odpowiednimi czubkami.

Kompletna maszyna do szycia w pakiecie PREMIUM

Owerlok TEXI TRE 04 N PREMIUM EX to kompletna maszyna szwalnicza na stabilnej, regulowanej podstawie STAND TEXI PREMIUM SILVER i najwyższej jakości blacie z brzozowej sklejki TABLE TOP TQC T TEXI PREMIUM. Stoły z 30-warstwowej sklejki tłumią wszelkie drgania, a dzięki pokryciu ze strukturalnego laminatu są odporne na ścieranie, uderzenia, działanie wilgoci i oleju. Boki stołów są dodatkowo zabezpieczone listwami ABS. Standardowo owerloki TEXI są montowane na wpuszczanym podblacie, tak by płytka ściegowa była zlicowana z blatem. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną stabilność maszyny.
Na życzenie klienta możliwy jest również montaż owerloka na blacie.

Pakiet TEXI TRE 04 N PREMIUM EX to także:
2 LATA PEŁNEJ GWARANCJI - bezpłatny serwis w systemie "door-to-door" lub na miejscu u klienta.

Dodatkowo do owerloka TEXI TRE 04 N PREMIUM EX otrzymasz ostre obcinaczki do nitek .

Cechy produktu

Producent
Texi
Rodzaj maszyny
Owerlock
Maksymalna prędkość szycia
7000 ściegów na minutę
Rodzaj oświetlenia
Oświetlenie LED
Gwarancja
24 miesiące
Ilość nitek używanych w ściegu
3

Mogą Ci się spodobać