Program testuj przez 60 dni

Zakup nowej maszyny do szycia czy owerloka to ważna decyzja, zwykle nie jest podejmowana co roku. Inwestycja musi być dobrze przemyślana, w końcu Twoja ukochana maszyna powinna zapewnić przyjemność szycia i pożądane wyniki w skończonym projekcie.

Chcemy, abyś dokonując zakupu czuł się pewny i bezpieczny poznając swoją wymarzoną maszynę nie tylko przez szybkę monitora, ale również testując ją w działaniu.

Dlatego wprowadziliśmy program "TESTUJ 60 DNI".

Od tej chwili masz możliwość przetestowania swojego nowego modelu w spokoju, w domu. Wszystkie maszyny  oznaczone odpowiednim kotylionem „60” są do Twojej dyspozycji w ramach naszego programu "Testuj 60 dni", tak aby poznać ich funkcje i po prostu wypróbować wiele możliwości. Wybór należy do Ciebie!

Testuj intensywnie – do 60 dni o wtedy zdecyduj - czy zatrzymać urządzenie, czy zwrócić je bezpłatnie. Bezpłatna wysyłka zwrotna obowiązuje na terenie całej Polski.

W razie odesłania maszyny do szycia z powrotem otrzymasz zwrot pełnej zapłaconej ceny zakupu (patrz warunki zwrotu w programie „Testuj 60 dni”).

Kup swój wymarzony model maszyny do szycia już teraz!

Uwaga: Nasza oferta bezpłatnego testowania maszyny przez 60 dni jest ważna tylko dla samej maszyny, a nie dla dodatkowego oprogramowania hafciarskiego zakupionego lub dołączonego do urządzenia! Sprzedane w komplecie z maszyną do szycia nie może zostać zwrócone, jeśli oprogramowanie hafciarskie zostanie rozpieczętowane i / lub zarejestrowane (zostanie wykorzystany indywidualny kod).

Jeśli zdecydujesz się zwrócić urządzenie w ciągu 60 dni od zakupu, możesz zwrócić maszynę i wybrać inny model z taką samą lub wyższą ceną zakupu (dodatkowa opłata).

Sprawdź

Regulamin programu "Testuj 60 dni"

  • Programem Testuj maszynę przez 60 dni są objęte wszystkie maszyny do szycia powyżej 5000 zł, z wyłączeniem pozycji OUTLET
  • Maszyna zostaje opłacona w całości. W programie nie obowiązuje system ratalny.
  • Zwrot maszyny należy zgłosić nam na piśmie w formie formularza zwrotu (formularz zwrotu zostanie dołączony do dokumentów zakupowych maszyny) wraz z dowodem zakupu oraz drogą mailową  (kontakt@rajszycia.pl) nie później niż 60 dnia po otrzymaniu maszyny. Zwrotu maszyny należy dokonać w ciągu kolejnych trzech dni roboczych od momentu zgłoszenia. W tym celu wyślemy do Ciebie naszego kuriera po jej odbiór.
  • Zwrot środków pieniężnych z tytułu zwrotu w programie następuje w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki przez Kuriera do magazynu dostawcy .
  • Drobne oznaki użytkowania z powodu użytkowania są możliwe i nie spowodują zmniejszenia sumy zwrotu. Rodzaj ewentualnych oznak użytkowania ocenia Kierownik Serwisu.
  • Zwrot maszyn jest możliwy tylko w oryginalnym pudełku z kompletnymi komponentami opakowania i kompletnymi akcesoriami.
  • O stanie maszyny zwróconej w programie „Testuj 60 dni” decyduje Kierownik Serwisu.
  • Pamiętaj, nasza oferta testowa jest ważna tylko do domowego użytku, a nie do użytku komercyjnego! 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 61 41 51 051, kontakt@rajszycia.pl