Zakup nowej maszyny do szycia czy owerloka to ważna decyzja i wydatek finansowy. Taka inwestycja musi być dobrze przemyślana, w końcu Twoja maszyna do szycia powinna spełniać oczekiwania. Chcemy, abyś podczas dokonywania zakupu czuł się pewny i bezpieczny, dlatego wprowadziliśmy program "TESTUJ 60 DNI".

Możliwość przetestowania maszyny

Zakup maszyny do szycia to znaczący wydatek, a każda maszyna może mieć różne funkcje i specyfikacje. Dając możliwość zwrotu przez 60 dni, dajemy Ci okazję przetestowania maszyny i sprawdzenia, czy spełnia Twoje oczekiwania. Pozwoli Ci  na lepsze zrozumienie, czy dana maszyna jest odpowiednia dla twoich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Czas na naukę obsługi

Szycie na nowej maszynie do szycia może wymagać pewnej nauki i praktyki. Dając Ci 60 dni na przetestowanie maszyny, masz czas na zapoznanie się z jej funkcjami, eksperymentowanie z różnymi rodzajami szwów i ogólnie nauczenie się, jak wykorzystać jej pełny potencjał. To szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze szyciem.

Rozpocznij testowanie

Wszystkie maszyny do szycia oznaczone kotylionem „60” możesz zakupić w ramach naszego programu "Testuj 60 dni". Wybór należy do Ciebie! Możesz testować maszynę do szycia przez okres nawet 60 dni, a następnie zdecydować, czy chcesz zatrzymać urządzenie, czy zwrócić je bezpłatnie. Bezpłatna wysyłka zwrotna obowiązuje na terenie całej Polski. W razie zwrócenia maszyny do szycia otrzymasz pełny zwrot zapłaconej ceny zakupu, zgodnie z warunkami zwrotu w programie „Testuj 60 dni”.

Korzyści zakupu maszyny do szycia

Podsumowując, zakup maszyny do szycia z możliwością zwrotu przez 60 dni to korzystna oferta. To szansa na przetestowanie maszyny, naukę jej obsługi oraz sprawdzenie, czy spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby. Program "Testuj 60 dni" zapewnia pewność i bezpieczeństwo podczas zakupu, umożliwiając zwrot maszyny i pełny zwrot pieniędzy. To doskonała okazja, aby znaleźć wymarzoną maszynę do szycia i cieszyć się przyjemnością oraz jakością wykonanych projektów.


Sprawdź dostępne modele maszyn

 

Regulamin programu "Testuj 60 dni"

  • Programem Testuj maszynę przez 60 dni są objęte wszystkie maszyny do szycia powyżej 5000 zł, z wyłączeniem pozycji OUTLET
  • Maszyna zostaje opłacona w całości. W programie nie obowiązuje system ratalny.
  • Zwrot maszyny należy zgłosić nam na piśmie w formie formularza zwrotu (formularz zwrotu zostanie dołączony do dokumentów zakupowych maszyny) wraz z dowodem zakupu oraz drogą mailową  (kontakt@rajszycia.pl) nie później niż 60 dnia po otrzymaniu maszyny. Zwrotu maszyny należy dokonać w ciągu kolejnych trzech dni roboczych od momentu zgłoszenia. W tym celu wyślemy do Ciebie naszego kuriera po jej odbiór.
  • Zwrot środków pieniężnych z tytułu zwrotu w programie następuje w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki przez Kuriera do magazynu dostawcy .
  • Drobne oznaki użytkowania z powodu użytkowania są możliwe i nie spowodują zmniejszenia sumy zwrotu. Rodzaj ewentualnych oznak użytkowania ocenia Kierownik Serwisu.
  • Zwrot maszyn jest możliwy tylko w oryginalnym pudełku z kompletnymi komponentami opakowania i kompletnymi akcesoriami.
  • O stanie maszyny zwróconej w programie „Testuj 60 dni” decyduje Kierownik Serwisu.
  • Pamiętaj, nasza oferta testowa jest ważna tylko do domowego użytku, a nie do użytku komercyjnego! 

Uwaga: Nasza oferta bezpłatnego testowania maszyny przez 60 dni jest ważna tylko dla samej maszyny, a nie dla dodatkowego oprogramowania hafciarskiego zakupionego lub dołączonego do urządzenia! Sprzedane w komplecie z maszyną do szycia nie może zostać zwrócone, jeśli oprogramowanie hafciarskie zostanie rozpieczętowane i / lub zarejestrowane (zostanie wykorzystany indywidualny kod).

Jeśli zdecydujesz się zwrócić urządzenie w ciągu 60 dni od zakupu, możesz zwrócić maszynę i wybrać inny model z taką samą lub wyższą ceną zakupu (dodatkowa opłata).

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 61 41 51 051, kontakt@rajszycia.pl