Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Filcuj na maszynie do szycia!

Filcuj na maszynie do szycia!

Po raz pierwszy w historii firmy SCHMETZ do linii produktów igieł domowych została dodana igła do filcowania Felting 18X38X1. Jest ona stosowana w maszynach do filcowania i wprowadza włókna za pomocą haczyków w celu dekoracyjnego połączenia materiałów, takich jak czesanka lub nici wełniane.

Igła do filcowania

System igieł: 18x38x1

Zastosowanie: Filc, tkaniny wełniane, runo wełniane, nici wełniane, włókna wełniane, czesanka. Można wypróbować inne materiały, takie jak dżins i woal, aby uzyskać oryginalny efekt.

Kluczowe cechy: haczyki na igle, bez oka, okrągły trzonek

Igła do filcowania to specjalna igła do dekoracyjnego szycia bez nici. Cechą wyróżniającą igłę do filcowania jest jej trójkątna część robocza z haczykami. Gdy igła wnika w materiał, kolce przenoszą włókna materiału, umiejętnie plącząc wełniane runo, wełniane nici lub inne odpowiednie materiały z materiałem podstawowym.

Igła do filcowania ma okrągły trzonek o średnicy 1,2 mm, podczas gdy standardowy trzonek igieł do domowych maszyn do szycia ma średnicę 2,04 mm. Ponieważ igła do filcowania nie ma oczka, nie nadaje się do normalnego szycia nitką.

Podczas pracy z materiałami, w których góra i dół są w dwóch różnych kolorach, takimi jak dżinsy, igła do filcowania pozwala uzyskać interesujące efekty trójwymiarowości lub wygląd vintage. Filcowanie świetnie nadaje się również do łączenia z innymi technikami, takimi jak szycie czy haft. Można zakończyć filcowanie koralikami, cekinami, wstążkami lub innymi kreatywnymi dekoracjami, na co tylko pozwala nam wyobraźnia.

Filcowanie to sztuka, która otwiera przed Tobą wiele możliwości. Daj się ponieść kreatywności i zobacz, jak Twoje projekty nabiorą życia dzięki tej nowej technice szycia. Odkryj magię igły do filcowania i stwórz coś wyjątkowego już dzisiaj!

Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz