categories

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Maszyna do szycia dla dziecka - jaką wybrać?

Maszyna do szycia dla dziecka - jaką wybrać?

Rodzicie często pytają nas jaką maszynę do szycia wybrać dla dziecka? Co kupić na prezent z okazji pierwszej komunii? Co kupić na prezent na dzień dziecka?

Rozwój kreatywności i umiejętności

Warto zainwestować w MASZYNĘ DO SZYCIA. Maszyna do szycia dla dzieci to wspaniały sposób na wprowadzenie młodych umysłów w świat rękodzieła i kreatywności. Dzieci mogą uczyć się, jak tworzyć swoje własne projekty od podstaw, a także rozwijać swoje umiejętności manualne i cierpliwość. Dzięki nauce szycia dzieci mogą odkryć swoje pasje i rozwijać swoje umiejętności, co może prowadzić do przyszłej kariery w branży modowej lub projektowania odzieży.

Korzyści wynikające z nauki szycia dla dzieci są liczne. Oprócz rozwoju umiejętności manualnych i kreatywności, szycie może pomóc dzieciom w rozwijaniu umiejętności logicznego i matematycznego myślenia. Mogą też uczyć się, jak działa maszyna do szycia, co może zainteresować ich nauką fizyki i mechaniki.

Kupienie maszyny do szycia dla dziecka może być wartościowe z kilku powodów:

  1. Rozwijanie umiejętności manualnych - korzystanie z maszyny do szycia wymaga precyzji i zręczności manualnej, co może pomóc dziecku w rozwoju koordynacji ruchowej i umiejętności manualnych.

  2. Kreatywność - maszyna do szycia daje dziecku możliwość tworzenia własnych projektów i rozwijania kreatywności.

  3. Przydatne umiejętności życiowe - umiejętność szycia może okazać się przydatna w życiu codziennym, na przykład w naprawianiu ubrań czy projektowaniu i tworzeniu dekoracji.

  4. Poprawa koncentracji - korzystanie z maszyny do szycia wymaga skupienia i cierpliwości, co może pomóc dziecku w poprawie koncentracji i wytrwałości.

  5. Łączenie pokoleń - szycie może być pięknym sposobem na spędzanie czasu z dziadkami czy rodzicami, którzy mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dzieckiem.

Odpowiednia maszyna do szycia dla dziecka

Maszyny do szycia dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach i cenach, co pozwala na dobór odpowiedniego modelu dla każdego budżetu i potrzeb. Jeśli poszukujesz maszyny do szycia dla dziecka to jak najbardziej możesz myśleć o zakupie profesjonalnej maszyny. Maszyny do szycia na metalowych podzespołach, z regulacją prędkości czy nawet przyciskiem start/stop. Wybrane przez nas modele możesz pożyczać od dziecka i używać do wszelki domowych przeróbek i szycia.

Na podstawie naszych doświadczeń zebranych na kursach szycia z dziećmi wiemy, że dzieci są uważne i ostrożne podczas nauki szycia, a jeszcze chętniej szyją na komputerowych maszynach do szycia. Niezależnie od tego, którą maszynę do szycia zdecydujesz się kupić na prezent, musisz pamiętać, że nauka szycia na maszynie powinna odbywać się pod opieką osoby dorosłej.

Poniżej nasz ranking maszyn do szycia dla dzieci od 589 zł.

Pierwsza maszyna do szycia dla dzieci

TEXI JOY 13maszyna do szycia dla chłopca i dla dziewczynki. Do wyboru są cztery warianty kolorystyczne: fioletowy, różowy, niebieski i zielony. Solidna i mocna maszyna do szycia na metalowych podzespołach, z chwytaczem wahadłowym, wyposażona w 13 podstawowych programów szycia. Polecana dla dzieci do nauki szycia ze względu na swoje mniejsze wymiary.

TEXI FOX 25 maszyna do szycia standardowych rozmiarów ozdobiona sympatycznym liskiem. Ten  model ma wszystko, co powinna posiadać maszyna do szycia na start. 25 programów szycia, chwytacz wahadłowy i nawlekacz igły , dzięki któremu nawlekanie nici odbywa się prosto i szybko. To model idealny na rozpoczęcie przygody z szyciem.

JANOME JUNO J15 – w wyposażeniu standardowym tej maszyny znajdziemy przede wszystkim specjalną stopkę z zabezpieczeniem igły. To pełnowymiarowa maszyna do szycia z chwytaczem wahadłowym i 15 programami szycia. Prosta w obsłudze, kolorowa – po prostu świetna maszyna do szycia dla dziecka.

Seria maszyn do szycia SMARTER by PFAFF

SMARTER by PFAFF to maszyny do szycia z chwytaczem rotacyjnym i regulowanym dociskiem stopki. Cała seria maszyn ma piękne, soczyste kolory, które spodobają się dzieciom. Ich ceny zaczynają się już od 1099 zł. To bardziej zaawansowany typ maszyny do szycia, który został zaprojektowany z myślą o lepszej jakości szycia. Chwytacz rotacyjny jest bardziej niezawodny niż tradycyjny chwytacz wahadłowy. Regulowany docisk stopki utrzymuje tkaninę stabilną podczas szycia, zapewniając równomierne i dokładne szwy. Warto zainwestować w taką maszynę jeśli chcemy szyć elastyczne tkaniny, dresówki czy tworzyć projekty z grubszych materiałów.

PFAFF SMARTER 140S - to najprostszy model maszyny do szycia w tej serii. Posiada 21 programów szycia, chwytacz rotacyjny oraz regulowany docisk stopki. Ta maszyna do szycia jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Dzieci mogą łatwo nauczyć się, jak z niej korzystać, dzięki intuicyjnym funkcjom.

PFAFF SMARTER 160 S - ten model w porównaniu do poprzedniego ma 23 programy ściegowe oraz automatyczne szycie dziurek. To maszyna do szycia z chwytaczem rotacyjnym i regulowanym dociskiem stopki, która umożliwia łatwe i dokładne szycie różnych rodzajów materiałów, w tym materiałów elastycznych. Dzięki tym funkcją ten model jest idealny dla początkujących krawców.

PFAFF SMARTER 260C - to już komputerowa maszyna do szycia, która posiada 27 programów ściegowych. Posiada przycisk start/stop oraz regulację prędkości szycia. Przycisk start/stop jest bardzo przydatny w sytuacji, gdy nie chcemy korzystać z pedału nożnego, np. kiedy dziecko do niego nie dosięga i jest on niewygodny w użyciu. Dzięki funkcji regulacji prędkości można dostosować prędkość szycia do umiejętności i potrzeb dziecka.

Ulubiony wybór dzieci

Podczas prowadzenia warsztatów krawieckich dla dzieci to właśnie poniższe modele maszyn zwracały największą uwagę dzieci. Są to profesjonalne modele maszyn do szycia już od 2199 zł.

TEXI BALLERINA - to maszyna do szycia dla fanki baletu. Jej nazwa oraz rysunek na korpusie maszyny przedstawiający baletnicę na pewno zauroczy nie jedną dziewczynkę. To komputerowa maszyna do szycia, która ma aż 200 programów ściegowych oraz alfabet. Posiada przycisk start/stop oraz intuicyjną regulację prędkości. Przycisk start/stop to mały przycisk znajdujący się na panelu kontrolnym maszyny. Jest to jedna z opcji, które pozwalają uruchomić lub zatrzymać pracę maszyny bez konieczności korzystania z pedału nożnego. Regulacja prędkości w maszynie do szycia pozwala na kontrolowanie prędkości, z jaką igła porusza się podczas szycia. W tym modelu maszyny do szycia prędkość reguluje się za pomocą suwaka, przy którym znajdziemy czytelne dla dziecka obrazki żółwia oraz króliczka.

HUSQVARNA VIKING JADE 20 - maszyna do szycia nazywana przez nas "Transformersem", ze względu na swoją budowę, która robi wrażenie nie tylko na dzieciach. Te model ma pojemnik na akcesoria, który po założeniu na maszynę tworzy nią estetyczną bryłę. Ta maszyna do szycia ma 82 programy ściegowe, przycisk start/stop oraz regulację prędkości. Posiada automatyczne inteligentne obcinanie i ryglowanie - tzw. Funkcję FIX i funkcję STOP. Pierwsza automatycznie wykona rygiel na początku ściegu, druga automatycznie dokończy szyty ścieg i zarygluje go na końcu.

Maszyna do szycia to prezent idealny!

Podsumowując, maszyny do szycia dla dzieci to świetny sposób na rozwijanie umiejętności manualnych i kreatywnych u dzieci. Pozwalają na tworzenie pięknych i funkcjonalnych projektów, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie wśród rówieśników i najbliższych. Na pewno maszyna do szycia sprawdzi się jako prezent na komunię czy prezent na dzień dziecka.

Warto jednak pamiętać, że decyzja o kupnie maszyny do szycia dla dziecka powinna być podjęta po dokładnym zastanowieniu się i ocenie, czy dziecko jest na to gotowe oraz czy rodzice lub opiekunowie są w stanie zapewnić dziecku odpowiednie wsparcie i nadzór.

Na hasło DLADZIECI otrzymasz 10% rabatu na zakupy w naszym sklepie! Kod rabatowy ważny do 4.06.2023, nie łączy się z innymi promocjami.

Udanych zakupów!

Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz