Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Kiermasz nie z tej ziemi w Raju Szycia

Kiermasz nie z tej ziemi w Raju Szycia

Bardzo cieszymy się, że w Raju Szycia możemy spełniać Wasze szyciowe marzenia i odpowiadać na potrzeby, oferując Wam najlepsze maszyny i akcesoria do szycia, naszą wiedzę i doświadczenie.

A jeszcze bardziej cieszymy się, gdy możemy Wam zaproponować sprzęty wysokiej jakości w jeszcze niższych cenach! A do tego podczas zakupów spotkać się z Wami osobiście w Raju Szycia na ul. Krysiewicza 3a w Poznaniu.

A taka okazja już niedługo, w środę 7.09. organizujemy pierwszy Kiermasz nie z tej ziemi.

Przez cały dzień, od 8:00 rano do 20:00, możecie nas odwiedzić i sprawdzić jakie maszyny i inne sprzęty przygotowaliśmy w specjalnych cenach. Niektóre rabaty to aż 50% od standardowej ceny!

Oferta obejmuje wybrane modele maszyn powystawowych, maszyny do szycia są objęte dwuletnią gwarancją. Będziemy mieć dla Was nawet takie modele, które nigdy jeszcze nie były w polskiej sprzedaży, jak, na przykład, granatowy owerlok S0235 marki Singer.

Wśród modeli wyprzedażowych znajdziecie między innymi Husqvarna Viking Sapphire 930, Pfaff Quilt Expression 720, czy jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli na rynku maszyn do szycia Pfaff Performance ICON! 

Nie zabraknie też maszyn do szycia z najwyższej półki, więc jeśli rozważacie zakup wymarzonego Pfaffa czy wyśnionej Husqvarny też koniecznie musicie nas odwiedzić i zapolować na okazję. Część tych modeli znajdziecie też na naszej stronie w zakładce outlet, ale na tę środę obiecujemy Wam jeszcze niższe, specjalne ceny, tylko na zakup maszyn na miejscu, w Raju Szycia w Poznaniu.

Nasze środingi planujemy robić cyklicznie, ale koniecznie zapiszcie już sobie datę pierwszego, 7.09., czekamy na Was aż do 20:00!

Zapraszamy!

Raj Szycia

ul. Krysiewicza 3a/28, wejście od ulicy Ogrodowej

Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz