Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Otwarcie Raju Szycia w Poznaniu!

Otwarcie Raju Szycia w Poznaniu!

Miejsce, gdzie spotykają się pasje

…idziesz uliczką, obok zielony, tętniący życiem, Park Starego Browaru, mijasz piękne, stare kamienice, otwierasz drzwi… i widzisz regały pełne maszyn czekających tylko by je wypróbować! Każdej możesz dotknąć, na każdej możesz coś uszyć, każdą przetestować, porównać, kupić! Do tego igły, szpilki, nici, stopki, maty, nożyce, kredy, noże, manekiny…. Wszystko, co niezbędne do szycia w jednym miejscu! Brzmi jak marzenie każdego pasjonata szycia?  
To miejsce to Raj Szycia. W tych dwóch słowach kryje się pasja ludzi  tworzących to miejsce i tych, dla których ono powstało. Przestrzeń pełna kreatywnych myśli i wydarzeń! Znajdziecie Tu wszystko czego tylko zapragniecie by zacząć swoją przygodę z szyciem lub by wzbogacać już swój profesjonalny warsztat.Raj Szycia w Poznaniu

Raj Szycia to nowe miejsce na mapie Poznania. Nie bez powodu wybraliśmy właśnie tę lokalizację! Kamienica u zbiegu ulic Krysiewicza i Ogrodowej, ze względu na swoją charakterystyczną bryłę, nosi nazwę „Żelazko”. Budynek ma również powiązania z historią szycia – mieszkały tu siostry Tułodzieckie, które były propagatorkami zawodowych kursów krawieckich w dziewiętnastowiecznym Poznaniu. Siostry Tułodzieckie wspierały niezależność zawodowa kobiet, a ówczesne damy chętnie korzystały z oferty ich salonu szyjąc „na miarę” przepiękne suknie.
Chcemy by szyło się tu z przyjemności i z przyjemnością – jak to w Raju! Jesteśmy tu, by wspierać Was wiedzą i dobrym warsztatem.  Chcemy też dzielić się samym miejscem! Nasza pracownia umożliwia przeprowadzenie niezależnych warsztatów o jakich tylko marzycie. Stwórzmy razem cudowne rzeczy, zrealizujemy wspaniałe projekty!


Jak to się zaczęło?

Raj Szycia jest inicjatywą firmy STRIMA Sp. z o.o. znajdującej się w Swadzimiu. 31 lat doświadczenia w branży szyciowej to wystarczająco mocne korzenie, by móc pozwolić swoim kolejnym owocom dojrzewać. „D o j r z e w a n i e” to przecież umiejętność ujrzenia nowych perspektyw i możliwości przy pozostaniu wiernym solidnym zasadom.
Chcemy też byście to tu kierowali swoje kroki i zapytania jeśli będziecie szukać fachowego doradztwa przy zakupie maszyny do szycia lub innych narzędzi szyciowego rzemiosła. Postaramy się wybrać z naszej oferty to, czego najbardziej potrzebujecie, bo naszą misją jest rozkochanie Was w szyciu i pomoc przy rozwijaniu pasji tworzenia!

Wstąpcie do Raju!


Raj Szycia, ul. Krysiewicza 3A/28, Poznań

Czynne:
Pon.-pt.     10:00 – 18:00
Sob.          10:00 – 14:00

Warsztaty według grafiku.

Rajszycia.pl – tu zakupy możecie robić 7 dni w tygodniu, 24h/dobę!


Udostępnij wpis:

Komentarze (1)

  • Renata (2022-07-14 20:57:00)

    Witam, czy to jest też miejsce do którego można przyjść i skorzystać z maszyn do szycia i sobie poszyć? Lub wypożyczyć maszynę? Pytam bo będę kilka dni w Poznaniu i szukam takiego miejsca.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz