Lżej o VAT!

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Raj Szycia – nowe wyzwania w świecie hobbistycznego szycia.  List otwarty.

Raj Szycia – nowe wyzwania w świecie hobbistycznego szycia. List otwarty.

 


            Szycie to rodzaj pasji, gdzie od początku do końca możemy być twórcą konkretnego dzieła. Dobierając właściwe maszyny do szycia i akcesoria możemy dowolnie kreować projekt, który stworzymy we własnej głowie lub po prostu odszyjemy z podanego wykroju z  nutą własnej inwencji. Tą swobodę cenię sobie najbardziej w tej pięknej pasji!


 Jako uważny obserwator świata mody widzę ogromny wzrost popularności rzeczy o charakterze „casual”, więcej akceptacji i swobody w mieszaniu stylów. Z pewnością swoje piętno odcisnęła tu „covidowa rzeczywistość redukując możliwości spotkań towarzyskich o różnym charakterze i promująca pracę typu „home office”. Sama widzę, jak z wielką swobodą łączę dresowe spodnie z marynarką, w domu królują „hoodies”, a w szafie przybywa sportowej odzieży ze względu na znacznie zwiększoną aktywność fizyczną.


 


Do rzeczy jednak! Raj Szycia nie pozostanie obojętny za nowe wyzwania – z całą pewnością!


 


Obecnie jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem on - line, gdzie sprzedajemy hobbistyczne i profesjonalne maszyny oraz akcesoria do szycia. Z pewnością niewielu z Was wie, że możecie również do nas przybyć stacjonarnie. W naszym Raju otrzymujecie profesjonalną obsługę, serwis na miejscu bez potrzeby odsyłania maszyny do producenta (co nie jest oczywistym faktem w każdym sklepie) i szybką dostawę.


Na tym jednak nie poprzestaniemy! Wiemy, że początki związane ze sztuką szycia wymagają „przewodnika”. Dla niektórych to będzie wzrastająca w rodzinnej tradycji szycia Babcia, Mama, dla niektórych tutoriale w Internecie czy udział w grupach facebookowych, a jeszcze inni skorzystają z kursów Specjalistów.


Nasz zespół marzy o miejscu DLA WAS, gdzie nie tylko codziennie będziemy czekać na Ciebie z merytoryczną wiedzą o maszynach do szycia, akcesoriach czy sposobach na szycie ale również chcemy Wam oddać w pełni wyposażoną przestrzeń do szycia i dzielić się wiedzą. Dlatego już dziś chcę Was poinformować, że wszystkie nasze starania będą szły właśnie w tym kierunku.


W zespole Raju Szycia stawiamy na ludzi połączonych pasją, a każdy z nas wykorzystuje najlepiej swoje talenty: organizacyjno-managerskie, szyciowe i sprzedażowe, czy nawet programistyczne. Jesteśmy w tym autentyczni, bo każdy z nas robi to co kocha najbardziej. Skrzydła dostaliśmy w prezencie, a teraz wyczekujemy dobrych wiatrów!


Czekamy  również na osoby gotowe z nami współpracować w tym zakresie. Masz pomysł szyciowy  i czujesz potrzebę podzielenia się tym ze światem  - wpadnij do nas na kawę  lub herbatę – porozmawiamy i obmyślimy coś razem! Lubisz załatwiać sprawy w biegu – nie ma problemu – możemy się spotkać na wybranym kilometrze i przy okazji omówić szyciowe tematy! Dla nas nie ma tematów niemożliwych – wszystko jest kwestią chęci i dobrej organizacji – a tu możecie na nas liczyć!


 


Dziękujemy, że jesteście z nami! Czekamy na więcej Was!


 


Z pozdrowieniami,


Magdalena


Manager Raj Szycia z Zespołem


 


Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz