2021/01/22
Najnowsze modele HUSQVARNA VIKING w Raju!
Najnowsze modele HUSQVARNA VIKING w Raju!

Od stycznia 2021 Rajszycia jest autoryzowanym dilerem maszyn do szycia Husqvarna VIKING®. Znajdziecie u nas zarówno najnowsze, supernowoczesne modele maszyn i maszyno-hafciarek Husqvarna VIKING®, jak i znane już modele np. popularny owerlok HUSQVARNA HUSKYLOCK S15 czy niezawodna maszyna wieloczynnościowa HUSQVARNA EMERALD 116. Dziś Husqvarna Viking® to światowa marka produkująca w Szwecji najwyższej jakości maszyny do szycia i hafciarki. Produkty tej marki cenią pasjonaci z całego świata.


Trochę historii


Marka Husqvarna istnieje już prawie 150 lat i możecie być w szoku, ale na początku swojej działalności produkowała... broń.
W 1689 Husqvarna powstała jako fabryka broni dla armii królewskiej w mieście Huskvarna w Szwecji. Na początku 1870 r. pojawiły się trudności z pozyskiwaniem zamówień od armii. Trzeba było znaleźć nowe produkty do produkcji. Pierwszy model maszyny do szycia, który został wyprodukowany w 1872 roku nosił nazwę " Nordsjerdan" -  "Gwiazda Północy". Ciężka praca małej fabryki doprowadziła do pozycji jaką Husqvarna zajmuje obecnie - jednego z najsławniejszych na świecie producentów maszyn do szycia.

Najnowocześniejsze modele maszyn do szycia


Dzięki licznym innowacją i licznym technologią Husqvarna VIKING®  wprowadziła zupełnie nowy wymiar szycia. Maszyny posiadają automatyczne funkcje i udogodnienia, takie jak:

Exclusive Sensor System™
Zintegrowany system czujników, który przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału.

Zintegrowany podwójny transport
Maszyny do szycia Husqvarna VIKING® mają wbudowany podwójny transport, łączący zalety transportu dolnego ząbkowego i swojego rodzaju stopy kroczącej.

System ściegów deLuxe™
Zastosowany w maszynach system ściegów deLuxe™ pozwala na uzyskanie idealnych ściegów. Maszyna sama dobiera odpowiednie naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny. Rezultatem są idealne szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału.

Funkcja FIX
Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.

Maszyny do szycia i haftowania


Seria HUSQVARNA DESIGNER to połączenie nowoczesnej komputerowej maszyny do szycia z modułem haftującym. To maszyny z pełną automatyką, portem WiFi, kolorowym ekranem HD oraz dużym polem haftu.


HUSQVARNA DESIGNER SAPPHIRE 85 to nowoczesna maszyna do szycia i haftowania. Zastosowane w maszynie automatyczne funkcje sprawią, że nie będziesz chciała przestać szyć. Sapphire 85 ma wbudowny port WiFi i stały dostęp do narzędzi mySewnet™ z poziomu ekranu dotykowego.

HUSQVARNA DESIGNER TOPAZ 50 to sterowana komputerowo maszyno-hafciarka z kolorowym ekranem HD oraz polem haftu o wymiarach 360 x 200 mm. Maszyna ma wbudowane 159 wzorów haftów i 261 zaprogramowanych ściegów.

Automatyczne maszyny do szycia

Maszyny do szycia Husqvarna VIKING® to ultranowoczesne domowe maszyny do szycia, sterowane komputerowo. Maszyny wyposażone są w szereg automatycznych funkcji, które ułatwiają i usprawniają szycie. Maszyny mają automatyczne inteligentne obcinanie i ryglowanie - tzw. Funkcję FIX.


HUSQVARNA JADE 20 to maszyna do szycia z wbudowanym nawlekaczem, praktycznymi funkcjami oraz 82 programami ściegowymi. Pojemnik na akcesoria, założony na maszynę tworzy z nią estetyczną zamkniętą bryłę. Dzięki niemu dołączone do maszyny dodatki będą zawsze uporządkowane i zawsze pod ręką.


HUSQVARN EPIC 980Q to automatyczna maszyna do szycia, o bardzo dużej, jasno oświetlonej przestrzeni roboczej 310 x 140 mm i ekranem dotykowym HD o średnicy ponad 10 cali. Ta nowoczesna maszyna do szycia ma wbudowany port WiFi.


Mechaniczne maszyny do szycia

Doskonałe maszyny dla każdego. Idealny wybór dla szyjących w domu. Sprawdzą się we wszystkich podstawowych pracach - szyciu i naprawianiu. Mocna i wytrzymała konstrukcja zapewnia przyjemność szycia przez długie lata. 


HUSQVARNA E10 to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują prostej, pewnej i niezawodnej maszyny do szycia. Husqvarna, jest gwarantem solidnej i bezawaryjnej pracy.

HUSQVARNA EMERALD 118 to najlepszy wybór dla osób poszukujących solidnej maszyny w przystępnej cenie. Sprawdzona konstrukcja maszyny to gwarancja, że poradzi sobie z każdym rodzajem materiału. Seria Emerald to maszyny słynące z cichej i płynnej pracy.

Owerlocki

Maszyny do szycia, dzięki którym możesz szyć i wykańczać ubrania profesjonalnym ściegiem owerlokowym. Owerloki Husqvarna VIKING® mają dolny transport różnicowy, który eliminuje rozciąganie dzianin i marszczenie lekkich materiałów.


HUSQVARNA HUSKYLOCK S15 to czteronitkowy owerlock 2,3, 4-nitkowy posiadający 15 ściegów, wyposażony w transport dolny różnicowy.


HUSQVARNA AMBER Air S|400 to nowoczesny owerlok 2,3,4 nitkowy, posiadający 15 ściegów i najłatwiejszy system nawlekania igieł - jednym palcem. Obsługa owerloka AMBER AIR jest dziecinnie prosta, a szycie na nim to sama przyjemność.

Premiera HUSQVARNA DESIGNER EPIC 2

W styczniu 2021 miała miejsce premiera wyjątkowej maszyny do szycia jaką jest HUSQVARNA DESIGNER EPIC 2. Miłośnicy szycia mogą zobaczyć na łamach miesięcznika BURDA Polska okładkę z premierową maszyną HUSQVARNA DESIGNER EPIC 2.


W Raju Szycia mamy ogromy wybór najnowszych i najnowocześniejszych maszyn do szycia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny - skontaktuj się z nami!

Skomentuj

* Nazwa:
* E-mail: (Niepublikowany)
* Komentarz:
Kod z obrazka