categories

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Wyniki Konkursu: Jeans się przerabia

Wyniki Konkursu: Jeans się przerabia

Konkurs "Jeansy się przerabia" zakończył się z imponującą liczbą 300 nadesłanych zgłoszeń! Niesamowite było zobaczyć, jak wielu z Was podjęło wyzwanie i z kreatywnością oraz pasją przekształciło stare jeansy w zupełnie nowe, wyjątkowe projekty.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Wasze prace były źródłem ogromnej inspiracji i udowodniły, że upcycling może być nie tylko ekologiczny, ale także modny i stylowy. Otrzymaliśmy niezwykle różnorodne zgłoszenia - od ubiorów, przez akcesoria, meble, aż po zabawki. Wybór najlepszych prac był naprawdę trudny, ze względu na wysoki poziom kreatywności i estetyki wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

Nagroda główna

Po starannej ocenie wszystkich zgłoszeń, komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrodę główną stylizacji składającej się ze spodni, kurtki, topu i torebki. Spodobało nam się estetyczne i nowoczesne wykonanie całej stylizacji. Każdy element kreacji został starannie zaprojektowany i uszyty, co razem stworzyło spójną, modną całość, wyróżniającą się na tle innych prac.

Gratulujemy ALINIE KHALATYAN , która otrzymuje profesjonalną maszynę do szycia TEXO BRO z mocnym silnikiem AC servo, idealną do dalszych eksperymentów z jeansowym upcyclingiem.Wyróżnienia

Oprócz nagrody głównej, postanowiliśmy wyróżnić 10 prac, które również zasługują na szczególne uznanie. Każda z tych prac wyróżniała się niepowtarzalnym podejściem do tematu, wysoką jakością wykonania oraz inspirującym podejściem do upcyclingu. Wyróżnione osoby otrzymają nożyczki TEXI TITANIUM.


Karolina Bąkowska - Obraz z latarnią

Anna Zychora – Duda za Fotel z wyszytymi twarzami


   

Olga Ratajczak – Kombinezon z motylem

Marta Galińska – Kombinezon z ponczem


   

Leszek Lekki – Suknia wieczorowa

Oliwia Baścik – Spódnica z „puzzli”

Karolina Skała - Domek dla kotka

Jadwiga Makowska – Lomke za postrzępioną torebkę

Karolina Komczyńska  - Ośmiornica

Alicja Norberciak za komplet kurtka ze spódnicąGratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym, a wszystkim życzymy dalszych sukcesów w kreatywnym przetwarzaniu materiałów!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami mailowo w celu wysyłki nagród.

Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz