Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Naprawa maszyn w Raju Szycia!

Naprawa maszyn w Raju Szycia!

Kto miał okazję nas odwiedzić w zabytkowej kamienicy w sercu Poznania, ten wie, że Raj Szycia to miejsce, w którym każdy pasjonat szycia poczuje się jak w niebie.

W Raju Szycia początkujących uczymy szycia od podstaw, a potem cieszymy się, gdy razem z nami rozwijają swoje umiejętności na kolejnych, bardziej zaawansowanych kursach szycia.

U nas można wybierać pośród licznych modeli maszyn domowych, od tych do okazjonalnych napraw i przeróbek, po urządzenia, które staną się dumą każdej profesjonalnej pracowni. Możesz przetestować każdy model, który wpadł Ci w oko.

Znajdziesz też tutaj wszelkie szyciowe akcesoria i narzędzia, które pozwolą Ci rozwinąć swoją pasję. Wybierzesz nici, które najlepiej pasują do Twojego projektu, a jeśli nie będziesz pewien jakie igły lub stopki będą pasować do Twojej maszyny do szycia – bez obaw – doradzimy i pomożemy!

Odpowiadamy też na Wasze pytania dotyczące problemów z maszynami do szycia, podpowiadamy jak o nie dbać by służyły jak najdłużej. Tak, tak, nie raz skarżycie się, że Wasza maszyna przestała ładnie wiązać ścieg, plącze nici lub wciąga materiał, a owerlok nie daje się prawidłowo ustawić, a przecież do niedawna jeszcze sprawowały się bez zarzutu. 

Więc już od listopada ruszamy dla Was z akcją, która pozwoli Wam zatroszczyć się o ukochane maszyny, które nieco podupadły na zdrowiu!

Szukajcie w myślach kartonu na Waszą niedomagającą przyjaciółkę - maszynę i sprawdzajcie najkrótszą drogę do Raju, bo otwieramy Szpital dla maszyn do szycia!

Aby wdrożyć odpowiednie leczenie konieczna jest dobra diagnostyka! I tu z pomocą przyjdzie Doktor Michałdzielny mechanik, spec od maszyn domowych, który niejedną już śrubkę zjadł reperując, zdawałoby się, beznadzieje przypadki.

Dr Michał będzie przyjmował codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00 oraz w co drugą sobotę, 10:00-17:00 (grafik na rajszycia.pl, będziemy Was też informować na bieżąco w naszych SM).

Wizyta diagnostyczna trwa pół godziny, a opłata wynosi 50 zł. W tym czasie Dr Michał dokładnie zbada pacjenta, usunie ewentualne drobne usterki czy nieprawidłowości, zaleci też dalszą suplementację Waszych urządzeń, by działały długo i sprawnie.

Jeśli w wyniku badania okaże się, że urządzenie wymaga poważniejszych napraw przyjmiemy pacjentkę do naszego rajskiego szpitala na nieco dłuższy pobyt. Oczywiście uzgodnimy czas i ewentualne koszty poważniejszej naprawy czy wymiany części.

Jak to do lekarza, na wizytę najlepiej się umówić. Zatem zapraszamy Was do zapisów za pośrednictwem naszej strony TU, telefonicznie 61 41 51 051 lub bezpośrednio w Raju Szycia (ul. Krysiewicza, wejście od ul. Ogrodowej).

Jeśli, więc Twoja maszyna do szycia niedomaga, odmawia współpracy lub po prostu długo zalegała na dnie szafy i chcesz ją przywrócić do życia (i szycia) koniecznie już dziś zapisz się na diagnostykę u Dr Michała w Raju Szycia!

Udostępnij wpis:

Zostaw komentarz