TEXI STARTER XMAS
 • TEXI STARTER XMAS
 • TEXI STARTER XMAS

TEXI STARTER XMAS

Zestaw niezbędnych akcesoriów krawieckich w świątecznych kolorach

Szczegóły

159,00 zł w tym VAT

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać equalizer cached Dodaj do porównania favorite_border cached Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Czy jesteś gotowy na magiczny świat rękodzieła i szycia? Nasz świąteczny zestaw akcesoriów do szycia i rękodzieła, w kolorach zielono-czerwonych, przygotowany z myślą o Twojej kreatywności, jest tutaj, aby uczynić Twój czas spędzony przy maszynie do szycia jeszcze bardziej wyjątkowym.

Zestaw zawiera:

 1. TEXI GREEN 45x30: Piękna, 5-warstwowa, dwustronna, zielona mata podkładowa o rozmiarze 45x30 cm, wyposażona w podziałkę w centymetrach i calach, z zaznaczonymi kątami i równoległymi liniami. To idealne tło do precyzyjnych projektów krawieckich.

 2. TEXI LOVE GREEN: Bransoletka magnetyczna w kształcie serca, która jest doskonała do trzymania igieł, szpilek i agrafek w zasięgu ręki, dzięki magnetycznej płytce.

 3. TEXI 4024: Rozpruwacz w koloże czerwonym lub zielonym, który pomaga w pruciu szwów i rozcinaniu dziurek - niezbędny narzędzie do rękodzieła i szycia.

 4. TEXI 4007: Uniwersalna miara krawiecka 150 cm z podziałką centymetrową po obu stronach, która ułatwia precyzyjne miarowanie i cięcie.

 5. TEXI 4040 RED: Czerwona kreda krawiecka w aplikatorze, doskonała do precyzyjnego znakowania i rysowania na tkaninach i dzianinach.

 6. TEXI 4022: Uniwersalne obcinaczki do nitek o długości 10,9 cm, które pomagają w szybkim i precyzyjnym obcinaniu nitek.

 7. TEXI 4075: Stalowe, długie szpilki o płaskich główkach w kształcie kwiatków, zapakowane w eleganckim pudełku typu szuflada.

 8. TEXI CREATIVE 10: Zestaw 10 sztuk igieł do maszyn domowych, w tym uniwersalnych, do jeansu, skaju, folii, cerat oraz do stretchu.

 9. TEXI CREATIVE 5: Zestaw 5 sztuk igieł do maszyn domowych, w tym uniwersalnych, do jeansu i stretchu.

 10. ARIADNA STANDARD BASE SET: Zestaw 6 nici Talia 120/200m w podstawowych kolorach, idealnych do szycia różnych projektów.

Ten zestaw akcesoriów do szycia i rękodzieła w kolorach świątecznych, z czerwonymi i zielonymi akcentami, jest doskonałym prezentem dla każdej osoby, która kocha tworzyć i szycie jest jej pasją. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym krawcem czy doświadczonym artystą rękodzielniczym, ten zestaw dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i materiałów, które pomogą Ci w Twoich twórczych projektach. Świętuj sezon świąteczny z pasją do szycia!


Mogą Ci się spodobać