Outlet
HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET
  • HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET

HUSQVARNA VIKING SAPPHIRE 930 OUTLET

Maszyna do szycia sterowana komputerowo, 215 programów szycia, 7 obszyć dziurek, 5 alfabetów

Szczegóły

2 745,00 zł w tym VAT

Cena regularna: 5 489,99 zł -50%

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać favorite_border cached Dodaj do listy życzeń
Darmowa dostawa od 250 zł.
Serwis door-to-door

Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Outletu.

Husqvarna Viking Sapphire 930 to ultranowoczesna, sterowana komputerowo maszyna do szycia. Maszyna automatycznie dobiera optymalne parametry szycia, a w swojej pamięci ma aż 215 ściegów.

Szycie na maszynie wieloczynnościowej Husqvarna Viking Sapphire 930 to sama przyjemność! Maszyna do szycia ma szereg praktycznych funkcji, które ułatwią i uprzyjemnią Ci szycie. Husqvarna Viking Sapphire 930 ma w pamięci 215 zaprogramowanych ściegów, 7 wzorów obszyć dziurek i 5 krojów alfabetu. Dostęp do ściegów mamy za pomocą przycisków. Żeby ułatwić Ci pracę, wszystkie dostępne ściegi są rozrysowane na spodzie górnej pokrywy. Wbudowane ściegi możemy edytować poprzez zmianę ich długości i szerokości. Maszyna do szycia Husqvarna Viking Sapphire 930 daje też możliwość tzw, taperowania ściegów - czyli ich zwężania na początku i na końcu. Własne parametry ściegów lub ich kombinacje możemy zapisywać w pamięci maszyny.

Ta nowoczesna maszyna do szycia ma automatyczne obcinanie nici i wbudowany poradnik szycia - SEWING ADVISOR. Poradnik podpowie nam jakie parametry szycia powinniśmy ustawić dla danego materiału i techniki szycia.

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu pozwalają na wygodną pracę z bardzo dużymi elementami, np. pikowanymi kołdrami. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, maszyna świetnie radzi sobie z bardzo grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.

Husqvarna Viking Sapphire 930 ma też pozycjonowanie igły Góra/Dół oraz praktyczne funkcje FIX i STOP, które pozwalają na zaprogramowanie ryglowania na początku i końcu ściegu. Maszyna pozwala na regulowanie prędkości szycia, naprężenia nici i docisku stopki. Daje też możliwość ciągłego szycia wstecz czy szycia podwójną igłą.

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Sapphire 930 jest wyposażona w twardą obudowę, która ułatwia przechowywanie i transportowanie maszyny. Praktyczny pojemnik na akcesoria gwarantuje, że dołączone stopki i inne dodatki będą zawsze pod ręką. Maszyna jest wyposażona w duży wyświetlacz i precyzyjne oświetlenie pola pracy. W pokrywie chwytacza umieszczona została praktyczna lupka.

Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.


Cechy produktu

Rodzaj maszyny
Komputerowa
Regulacja prędkości szycia
Tak
Liczba ściegów
215
Regulacja szerokość ściegu
do 7 mm
Obszywanie dziurki
Półautomatyczne
Programowanie sciegów
Tak
Lustrzane odbicie
Tak
Automatyczne ryglowanie
Tak
Regulacja docisku stopki
Tak
Nawlekacz igły
Półautomatyczny
Rodzaj chwytacza
Rotacyjny
Wolne ramię
Tak
Schowek na akcesoria
Tak
System igieł
130/705 H
Gwarancja
24 miesiące
Liczba fontów w maszynie
5

Mogą Ci się spodobać