HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50

HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50

Maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50

Szczegóły

9 799,00 zł w tym VAT

Cena regularna: 11 999,00 zł -2 200,00 zł

Wybróbuj wymarzoną maszynę do szycia
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Husqvarna Viking Designer Topaz 50 to sterowana komputerowo maszyno-hafciarka z kolorowym ekranem HD oraz polem haftu o wymiarach 360 x 200 mm. Maszyna ma wbudowane 159 wzorów haftów i 261 zaprogramowanych ściegów.

Automatyczna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Designer Topaz 50 jest wyposażona w 261 ściegów w tym: ściegi użytkowe, satynowe, tradycyjne, do pikowania. Do dyspozycji mamy też piękne ściegi dekoracyjne, ściegi specjalne oraz tzw. ściegi "starodawne" i 5 alfabetów. Ściegi możemy łączyć ze sobą i edytować, np. za pomocą funkcji "odbicia lustrzanego". W pamięci maszyny mamy też 9 rodzajów obszyć dziurek i 1 "oczko" oraz automatycznie obszywanie na wymiar guzika, wykonywane ze stopką Sensormatic. Dostęp do wszystkich programów szycia mamy z poziomu ekranu dotykowego. Dla ułatwienia - najważniejsze funkcje mają też swoje przyciski. Prędkość szycia możemy regulować za pomocą guzików + i - w 5 zakresach.

Exclusive Sensor System™

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu pozwalają na wygodną pracę z bardzo dużymi elementami, np. pikowanymi kołdrami. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, maszyna świetnie radzi sobie z bardzo grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.


Czujnik kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.


Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.


Na maszynie można szyć bez używania rozrusznika nożnego, przy pomocy przycisku START/STOP. Designer Topaz 50 ma funkcję ciągłego szycia do tyłu - również uruchamianą przy pomocy przycisku.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


Igłę w maszynie możemy ustawić w 29 pozycjach, a specjalny przycisk pozwala na szybkie pozycjonowanie w płaszczyźnie GÓRA/DÓŁ. Dodatkowo pracę na maszynie ułatwi nam system szybkiej wymiany stopek.

Domowa, automatyczna hafciarka

Husqvarna Viking Designer Topaz 50 ma duże pole haftu 360 x 200 mm i aż 159 wzorów haftów oraz 2 czcionki hafciarskie. Do edycji i personalizacji haftów możemy użyć: obracania (co 1 stopień), odbicia lustrzanego (w pionie i w poziomie) i skalowania (od -20% do +20%). Maszyna daj możliwość edytowania nawet pojedynczych wkłuć igły i precyzyjnego pozycjonowania na tamborku. Na ekranie, kursor, cały czas wskazuje który element haftu jest właśnie wyszywany. Maszyna automatycznie obcina nitki między poszczególnymi elementami haftów.

Solidna maszyna do szycia

Maszyna Husqvarna Viking Designer Topaz 50 jest zbudowana na metalowych podzespołach, dzięki czemu jest solidna i wytrzymała. Diodowe oświetlenie pola pracy nie rzuca cienia i nie męczy oczu. Duży ekran dotykowy o wymiarach 70 x 53 mm daje wygodny dostęp do ustawień maszyny. Na wszystkie dołączone akcesoria jest przewidziane miejsce w praktycznym, podwójnym pojemniku-szufladce. Maszyna ma wbudowany port USB i aktualizuje się automatycznie z klucza USB.

Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

Wyposażenie:

STOPKI:
Stopka uniwersalna A
Stopka do ściegów dekoracyjnych B
Stopka do obszywania dziurek C
Stopka do ściegu krytego D
Stopka do wszywania zamków E
Poślizgowa stopka H
Stopka krawędziowa J
Stopka do haftowania i cerowania R
Stopka z czujnikiem do obszywania dziurek w jednym kroku
Samoprzylepne podkładki poślizgowe

AKCESORIA:
Rysik
Siatka na szpulki nici
Podkładka filcowa
Śrubokręt
Rozpruwacz
Pędzelek
Krążek na szpulkę – mały
Krążek na szpulkę – średni
Krążek na szpulkę – duży
Narzędzie wielofunkcyjne
Klipsy do tamborka (16)
Bębenki (6 szt.)
Klucz USB (1GB)
Nożyczki
Rozrusznik nożny
Kabel zasilający
Książka wzorów haftów DESIGNER TOPAZ 25
Igły
Nić hafciarska
Kupon tkaniny i materiału stabilizującego
Ściereczka z mikrofibry

TAMBORKI:
DESIGNER Royal Hoop (360x200)
DESIGNER Splendid Square Hoop (120x120)


Maszyna posiada menu w języku angielskim.

Cechy produktu

Producent
Husqvarna
Rodzaj maszyny
Maszynohafciarka
Liczba ściegów
261
Liczba wariantów obszywania dziurki
9
Lustrzane odbicie
Tak
Regulacja docisku stopki
Automatyczna
Regulacja naprężenia nitki
Automatyczna
Liczba wzorów haftów w maszynie
159

pobierz

Instrukcja obsługi (pobierz 35.28MB)

Instrukcja do pobrania w pdf

Porównywanie modeli Topaz (pobierz 519.27KB)

Porównywanie modeli Topaz

Mogą Ci się spodobać