TEXI 4098
  • TEXI 4098
  • TEXI 4098

Klipsy do "kanapkowania" kolorowe, 50 szt.

TEXI 4098

29,99 zł w tym VAT

Cena regularna: 34,56 zł -4,57 zł

Ilość
Jestem! Można mnie zamawiać equalizer cached Dodaj do porównania
Darmowa dostawa od 250 zł.
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłam tego samego dnia.
Serwis door-to-door

Marzysz o perfekcyjnych projektach szycia bez ryzyka ukłucia się tradycyjnymi szpilkami? Poznaj nasz zestaw 50 klipsów do materiału w różnych kolorach, które nie tylko uczynią Twoje szycie wygodniejszym, ale także pozwolą Ci puścić wodze fantazji i osiągnąć niesamowite efekty w swoich projektach.

Klipsy do szycia zostały zaprojektowane tak, aby spełniać dwa kluczowe zadania: wygodnie przytrzymywać materiał i zabezpieczać go przed przemieszczaniem się podczas szycia. Są idealne do szycia patchworku, łączenia wielu warstw materiałów (tzw. kanapkowania) i pracy zarówno z delikatnymi tkaninami, jak i cięższymi materiałami, takimi jak jeans czy skóra. Ich mocniejszy ścisk w porównaniu do klasycznych szpilek sprawia, że są niezastąpione podczas precyzyjnych projektów.

Nie trać czasu na to, co zbędne. Wybierz klipsy do materiału i ciesz się wygodą, bezpieczeństwem i pełną swobodą twórczych wyzwań. Odkryj, jak łatwo i komfortowo można osiągnąć doskonałe efekty w szyciu dzięki tym praktycznym klipsom.


Mogą Ci się spodobać